Футзал. Чемпіонат Європи. Україна перемагає Угорщину й виходить у чвертьфінал - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат Європи. Україна перемагає Угорщину й виходить у чвертьфінал

Україна - Угорщина

У Сербії триває чемпіонат Європи з футзалу. Вчора в боротьбу за нагороди чемпіонату вступила й наша національна дружина.

Підопічним Олександра Косенка протистояла команда з якою ми зовсім нещодавно зустрічалися – збірна Угорщини.

Саме ця гра мала показати чи готові наші хлопці боротися цього року за серйозні місця на європейському форумі.

Як зіграла українська збірна в цьому матчі, які враження залишилися від цієї гри та багато іншого читайте далі.

Розпочну розповідь з того, що дуже прикро за наше українське телебачення. Розумію там матчі плей-офф можна не показати громадськості, але ж виступ збірної на святі дворіччя вже можна?

А так вболівальник гри «5 на 5» має шукати посилання в інтернеті, думати як зробити так щоб трансляція не зникла тощо. А подивитися то було на що.

Радує що Україна перемогла. Підсумковий рахунок зустрічі – 6-3 на користь синьо-жовтих, але хто бачив цю гру погодиться зі мною, що гра бажає бути кращою.

Угорщину ми пройшли, потрапили в чвертьфінал, а далі то будуть більш сильніші суперники. Вже найближчий – Іспанія в суботу, початок о 18 годині 30 хвилин за київським часом.

Також читайте:   Цікаве про футзал. Чемпіонат світу в Іспанії

А потім або Португалія або ж Сербія.

Як розвивалися події в цьому матчі?

Дуже швидко Україна повела в рахунку, завдяки голам Дмитра Бондаря та Олександра Сорокіна. Здавалося буде розгром, але суперник зумів зібратися й досить швидко забив гол у відповідь.

А далі блискавичну гру в рамці наших воріт почав демонструвати голкіпер – Євген Іваняк. Він неодноразово рятував команду від голу.

Найцікавіше розпочалося в другому таймі. Як тільки лише наша збірна виходила вперед, суперник одразу ж відігрувався. Інколи здавалося що ось-ось угорські футзалісти зрівняють рахунок в зустрічі.

Але, Україна завдяки індивідуальним діям виходила що раз вперед. Класні голи вдалися Миколі Грицині, Євгену Валенку.

Угорці грали з п’ятим, робили багато перекатів, але це був не їхній день. Вони таки змушені були визнати поразку.

Фінальна сирена зафіксувала впевнену по рахунку, але явно не по грі перемогу. Україна виходить у чвертьфінал, де зіграє або проти Сербії, або проти Португалії.

Там вже буде значно важче. Хоча, кажуть що апетит приходить під час їжі.

А поки що на порядку денному гра України проти збірної Іспанії. Навіть нічия робить нас першими в групі.