Як повернути смартфон до заводських налаштувань, якщо він не вмикається

hard reset

А тепер поговоримо про справи зі світу техніки, а саме мобільних телефонів. Пишу переважно публікації на цю тему з власного досвіду.

Так от, вчора у Воробуса почав ламатися смартфон і само собою я почав хвилюватися, адже в період кризи купівля нового мобільного телефону у мої плани аж ніяк не входить.

Тому, прийшлося думати як його зремонтувати. Але, перед тим, як ми перейдемо до вирішення проблеми повернуся на кілька хвилин назад.

Отож, такий собі автор спав, чує починає гудіти мобільний. Спершу думав, що це хтось телефонує або ж прийшло смс-повідомлення,але це було не так.

На телефоні писало що відсутня системна пам’ять і потім він почав тупо вмикатися і вимикатися. Щоб хоч якось зайти в телефон і спробувати його повернути до заводських налаштувань або ж звільнити зайве місце можливості не було.

Що робити? Невже прийдеться апарат здавати в ремонт або ж купляти новий? Задумався…

Добре, що під рукою є комп’ютер із доступом до інтернету. Тому, я почав «гуглити». Як потім покаже час, добре зробив. А то в іншому разі був би «попав» на гроші в сервісі.

Виявляється в телефонах на платформі андроїд є можливість зробити апаратне скидання. Читав ще в Інтернеті, що ці дії називають подібними до того, як у звичайних комп’ютерах юзер заходить у біос.

Що ж, начитався багато, але треба таки пробувати це робити. А тут вже на свій страх і ризик. Воробус подібні дії робив не один раз, тому сказав собі «горіла хата – гори й стодола», буду братися до ремонту телефону.

Що я зробив?

Смартфон у мене Samsung, тому для того щоб увійти у меню апаратного скирдування треба зробити наступне:

– Затиснути одночасно три кнопки: клавішу збільшення гучності «Volume Up», клавішу «Домашня» і кнопку включення.
– Дочекатися завантаження меню.
– Кнопкою, яка відповідає за зміну гучності вибрати пункт меню wipe data / factory reset і натиснути кнопку включення.
– У меню вибрати Wipe data / Factory reset і підтвердити ваш вибір кнопкою Yes – delete all data. Це можна зробити за допомогою клавіш «Volume Up» та «Домашня».

Знаю, ви одразу ж будете задавати питання, а для чого там стільки кнопок «no». Так от, вони для того, щоб чисто випадково дитина чи якась інша особа цього не зробила.

– Після скидання треба натиснути кнопочку – Reboot now і телефон має увімкнутися.

Саме так Воробус і зробив. Переживав щоб все не стерлося на телефоні, але ніби все нормально. Смартфон просто повернувся до першого свого користування, таке якби ти його лише купив.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Петро 31.03.2016 пише:

  Ця функція називається “ресет” (Hard reset)… І у різних телефонах для цього використовуються різні комбінації, тому, іноді доводиться шукати в інтернеті інструкцію для конкретної моделі. І зазвичай при цьому очищається вбудована память телефону, встановлені ігри, контакти та смс.

  Ваш, КО 🙂

  • Vorobus 31.03.2016 пише:

   Завтра напишу про комбінації в інших моделях телефонів))

 2. Ендьєго 01.04.2016 пише:

  Можна поставити кастомний рекавері наприклад Clockworkmod або TWRP для кожної моделі свій і включення рекавері своє. Але обережно з Wipe data можна втратити інформацію.
  Бажано робіть бекапи системи і потім вам простіше буде відновитися.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*