Чи буде дорожчати алкоголь?

Чи буде дорожчати алкоголь?

Так як Воробус вже давно не п’є спиртних напоїв, то й нічого не пише про алкоголь. Але, все колись завершується.

Таки сьогодні про алкоголь напишу, бо один знайомий вічно мене питає, а що буде якщо спиртні напої таки подорожчають. Жити люди перестануть чи що? Ну, як же без нього?

Спробую поміркувати на цю тему логічно, зі сторони людини, яка вже й забула що таке спиртне і чи можна без нього жити.

Повірте, прожити життя без пива чи горілки можна. Просто треба себе переконати що можна знайти й щось набагато цікавіше (маю на увазі заняття) чим сидіти в генделику й без діла хляти спиртне.

Та, менше з тим, чи буде таки подорожчання алкоголю і як це відобразиться на людях?

Ну, от казали, що з 1 березня горілка подорожчає. Наступила весна, з ним і 1 березня й що ми бачимо? Люд як пив оковиту, так і п’є її досі. Ціна їм не завада.

Для бізнесу алкоголь крім доходу це теж трохи морока. Потрібні ліцензії, касові апарати і т.д. До речі, інформацію про касові апарати та їх ціну можна взнати на сайті vvs.com.ua. Хоча мені здається, що якщо навіть пляшка горілки буде коштувати сотню гривень, то її все рівно будуть пити. Хоча, є ще версія що будуть масово гнати самогон.

І це рішення також буде мати дві сторони медалі:

1. Так, самогон купити буде знано дешевше.
2. Якої якості буде цей самогон?

Скільки вже було випадків, коли люди купляли горілку з рук і потім отримували отруєння. Так можна і померти. Такі випадки також траплялися.

Але, і тут можна почати сперечатися. Пам’ятаю з власного досвіду як були випадки того, що в генделиках людям наливали невідомої якості горілку.

Тому, я завжди казав, що купляти якщо щось і можна в генделику, то не на розлив. Невідомо ж що ця бармен тобі туди наллє. Може бути людина добросовісна, а може й така, що захоче заробити.

Вип’єш цієї рідини, а потім два дні п’єш воду, не знаєш що з собою робити так тебе сушить. Дехто робить зауваження по цьому питанню, а дехто й уваги не звертає. Думаю що це синдром похмілля такий у них.

Одним словом, подорожчання горілки та інших спиртних напоїв може суттєво вплинути на потреби людей. Пити вони то не перестануть – це точно, а от те, як саме будуть вони купувати алкоголь і де саме – це загадка.

Побачимо як буде… Поки що про суттєве подорожчання ще ніхто не говорив, а як буде далі побачимо.

Насамкінець лише скажу, що розпивати алкогольні напої ніхто не забороняє, але робити це треба з розумом, а не так, що пішов за хлібом, а вернувся додому за три дні.

Вже завтра продовжимо…Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*