Вчені винайшли препарат, що заміняє гіпс

Травмопроб

Нарешті наступила п’ятниця, останній робочий день тижня, тому вже завтра можна буде як слід розслабитися.

Воробусу це явно не завада, адже вже другий тиждень я сиджу на лікарняному й лише думаю коли то вже з нього вилізти.

Схоже, що простою таки настав кінець, адже сьогодні зранку вашому автору лікар зняв гіпс і тепер я можу сміливо ходити куди захочу й не думати що треба мати з собою палицю, стрибати на одній нозі й так далі.

Про те, як себе почуває Воробус після зняття гіпсу поговоримо вже завтра, а поки що про сенсацію яку мені розповів лікуючий лікар. Чесно, після такої розповіді зрозумів, що медицина дійсно не стоїть на місці.

Та, про все по-порядку. Отже, сьогодні зранку прийшов до лікаря в гіпсі й він почав з мене одразу ж кепкувати, далі цитую його слова: «І давно ти ходиш в гіпсі? Не набридло тобі?».

Само собою що відповідав ствердно що набридло, важко ходити, кінцівки буде важко розходжувати й так далі. Але, нічого не вдієш адже палець таки пошкодив і він має нормально зажити щоб у майбутньому знову міг грати в улюблену гру та й зрештою ходити.

Лікар так на мене глянув і почав розповідати шокуючи речі про які я досі не знав. Виявляється, ще минулого року американські вчені винайшли новий препарат під назвою – «травмопроб», який не потребує накладання гіпсу на жодну з пошкоджених кінцівок нашого тіла.

Також читайте:   Поганий настрій

Не зрозумів? Але, лікар був категоричним і продовжував свою розповідь. За його словами, накладання гіпсу – це старий, совковий метод. В сучасній же медицині треба купувати таблетки під назвою «травмопроб», пити декілька днів і проблемна кінцівка буде швидко загоюватися.

Ну, хіба ви вже там ногу переламаєте на двоє, то без гіпсу вже не обійтися. А так, якщо незначний перелом, а тим більше тріщина, то таблетки тебе можуть поставити на ноги буквально за днів 3-4.

Хмм, а яка ж ціна цього препарату? Воробус собі в душі подумав, що приблизно тисяч так зо 3-4, якщо не більше. Це ж новинка.

Пан лікар сказав наступне: «Препарат не такий дорогий як здається. Минулого року він коштував приблизно 2900 гривень, зараз же вартує від 700 до 900 гривень».

А тепер вдумайтеся, коли маєш проблеми з ногою, то треба накладати гіпс, а це приблизно 300-400 гривень, мучитися з цим всім. А тут купив «травмопроб» і нема жодних проблем.

Коли вже мав виходити з кабінету, то побачив як в нього заходив хворий. Він якраз казав людям, що чекали під кабінетом про цей препарат.

Буду на майбутнє знати.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. vrubli 01.04.2016 пише:

    Ігоре, а от жартувати не гарно на тему медицини в країні, де вона і так жахлива + неосвіченість населення з цього приводу.
    Може хто повірить і буде шукати таких таблеток 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*