Акція від ЛКП “Львівелектротранс” – Квитковий бум

Квитковий бум

Останнім часом Воробус говорить пише лише на футбольну тематику.

Ну, в цьому нема нічого дивного, адже зараз на полях Франції триває чемпіонат Європи з футболу та й у літньому чемпіонаті з футзалу приймає участь і наша команда під назвою – «Нові імена».

Тим не менше, за інші теми я також не буду забувати. Вже з наступного тижня очікуйте цілий блок публікацій на туристичну тематику й про події нашого міста.

А поки що про транспорт. Кілька днів тому, коли їхав у трамваї почув досить таки цікаву новину.

Захопився й вирішив спробувати взяти участь в цій акції. Яка її суть?

Справа у тому, що віднедавна підприємство «Львівелектротранс» запустило нову акцію за якою пасажирам цього виду міського транспорту треба збирати використані квитки, які ми компостуємо у тому ж таки салоні трамваю чи тролейбуса.

Що далі й скільки цих квитків треба мати?

Рівно 50-ть штук. Воробус міг би їх назбирати на кінцевих зупинках, але спеціально цього робити не буду, а позбираю всі ті, що я проїхав. За одно й можна порахувати скільки грошей я витрачаю на поїздки в львівському електротранспорті.

Коли квитки назбирали їх треба спакувати в лист і відправити їх за наступною адресою:
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2, при цьому на конверті вказати «Квитковий Бум», плюс залишити свою адресу, ім’я та прізвище, а також номер телефону за яким працівники комунального підприємства зможуть з вами зв’язатися.

Також читайте:   Проблема електросамокатів у Львові

В кінці кожного місяця, а саме в останній його день о 13 годині відбувається розіграш за підсумками якого одна людина отримує місячну проїзну картку загального користування й одна людина отримує місячну проїзну картку пільгового користування.

Також, як зазначалося, в повідомленні, мати справу з поштою не обов’язково, адже людина, яка хоче приймати участь у конкурсі може взяти конверт й принести його за вказаним адресом особисто.

Так і лист не загубиться серед всієї кореспонденції. Також чув, що дана акція буде діяти на постійній основі щоб збільшити популярність львівського електротранспорту.

Побачимо чи зможе Воробус виграти місячну проїзну картку. Якщо так, то буде весело. А ні, то куплю її собі просто так.

А поки що автор лягає спати щоб вже завтра знову зустрітися з нашими читачами на блозі що ви зараз читаєте.

Залишайтеся з нами!!!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. vrubli 19.06.2016 пише:

    Перечитала кілька раз, бо не могла зрозуміти про яку “м’ясну” проїзну картку йде мова, поки не прочитала далі і зрозуміла що то мала бути місячна картка.
    Певно Воробус святкує зелені свята з м’яском-шашличком 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*