Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 8:5 “GTL” - Блог про Львів

Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 8:5 “GTL”

Нові імена - GTL

Футзальні змагання серед команд першої ліги Львова продовжуються і сьогодні на команду «Нові імена» очікував поєдинок проти аутсайдера першості – команди «GTL», яка до цього зуміла набрати лише одне залікове очко.

Хоча, по грі би не сказав, що вони вже аж такі слабі. Просто їм, мабуть, трохи не щастить.

В анонсі до цієї гри багато писав про те, що з цим суперником наша команда грає дуже важко. Тому, про жодну недооцінку й мови бути не могло.

Але, як показала гра, розслабленість у діях наших футзалістів таки була і якби не відбулася розмова на підвищених тонах в кінці першого тайму, то невідомо чи змогли би ми здобути перемогу в цьому матчі.

Та, про все по-порядку.

Спершу про склад. Після того, як у минулому турі проти колективу «Кордія», ми грали у кількості п’яти людей, на цей раз нас зібралося куди більше.

У склад повернулися такі люди як: Володимир Великий, Сергій Нікітін, Тарас Копій, Олесь Великий та, увага, воротар – Ігор Воробій, який не грав з лютого місяця. Щоправда останній зіграв сьогодні лише одну хвилину.

Поки що він лише набирає форму й треба ще тренувань, щоб він міг грати в основному складі.

Не було сьогодні лише Володимира Богатюка, який так і не зміг відновитися після травми носа.

Почали ми ніби непогано, але голи влітали лише у наші ворота. Так сталося, що до кінця першого тайму «Нові імена» горіли 1-5 і у повітрі дійсно запахло смаженим.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Ураган 4:2 Енергія (відео)

З початку другої 20-ти хвилинки наша команда кинулася в атаку в грі з 5-тим польовим і це знову виправдало себе. Як на мене, героєм зустрічі став – Тарас Копій, який своїми трьома голами зумів розбудити команду.

Його почин згодом підтримали і Володя Великий, і Денис Бутрин і навіть Тарас Николишин, який ніяк не міг забити гол.

Та, що тут казати, вся команда зібралася й у підсумку здобула таку бажану перемогу з рахунком 8-5.

Футзал. Перша ліга. Нові імена 8-5 GTL
голи: Копій-3, В. Великий-2, Николишин, Бутрин, Ковалик
склад: Бутрин – Воробій, Нікітін, Ковалик, Николишин, Копій, В. Великий, Ільків, О. Великий

Ця звитяга дозволила нам набрати 7 очок і закріпитися на 5-ому місці в турнірній таблиці.

Щодо другої команди, то вона сьогодні нарешті перемогла. З боями, але хлопці таки зуміли перемогти команду «Нової Поліції» із рахунком 2-1.

Голами відзначилися у нас: Іван Парпан та Сергій Нікітін. Відзначив би в цій грі впевнену гру воротаря – Крупака. Андрій набирає від туру до туру й будемо сподіватися це лише додасть впевненості нашій команді в майбутньому.

Футзал. Третя ліга. Нові імена -2 2-1 Нова поліція
голи: Парпан, Нікітін
склад: Крупак – Нікітін, Бутрин, Парпан, Вовчанський, Крочак, А. Великий, Гультяєв