Футбол. Чемпіонат України. Карпати розгромно б’ють Сталь (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати розгромно б’ють Сталь (відео)

Бланко-Лещук - автор дублю

Признайтеся чесно, чи скучили ви за українським футболом? Особисто Воробус напевно що ні.

Навіть незважаючи на те, що цього сезону змінився формат чемпіонату (буде два етапи), не думаю, що аж такої великої популярності він набуде. А все через те, що фінансове становище багатьох команд бажає бути кращим.

Тим не менше за поєдинками команди нашого міста – львівських Карпат ми будемо слідкувати. Минулих вихідних «леви» поїхали грати у футбол до Дніпра, де свої поєдинки проводить команда Сталь з міста Каменське.

Цю гру можна розділити на три частини:

1. Перший тайм і гра до голу Карпат.
2. Феєрія гравців зі Львова.
3. Догравання.

До 41-ої хвилини гри повнопавним господарем становища на полі була команда з містечка Каменське. Гравці цієї команди створювали момент за моментом і здавалося що гол у наші ворота – це питання часу.

Але, як це часто трапляється спрацьовує старе як світ правило – не забиваєш ти – заб’ють тобі.

Чачуа як слід приклався до «шкіряного» й вдало потрапив у верхню дев’ятку воріт Сталі.

Гравці команди-суперника поки думали що сталося отримали другий гол у свої ворота. Це зусилля своїх партнерів замкнув – Бланко-Лещук.

Також читайте:   Конкурс прогнозистів. Результати другого туру

А всередині другого тайму все той же Бланко-Лещук і взагалі довів рахунок в цій зустрічі до непристойного.

Сталь ніби пробувала щось зробити, хоча б забити гол престижу, але на відміну від гри в першій 45-ти хвилинці їм на цей раз нічого не вдавалося.

Щодо команди зі Львова, то вона мене сильно й сильно здивувала. В нас змінився тренер, покинула велика кількість футболістів, грає молодь й такий результат.

Хоча, чого я дивуюся. Потім ще й здивує громадськість дніпропетровський Дніпро, який такою ж молоддю винесе не останню команду нашої першості – луцьку Волинь з рахунком 5-0.

Це вам не програти випадково 0-1 чи 1-2, а тут цілих п’ять голів.

Побачимо як будуть грати далі що Карпати, що Дніпро. На «левів» вже цієї неділі очікує битва з діючим чемпіоном країни – київським Динамо. Саме ця гра має показати на що здатні Карпати теперішнього зразка.

Динамо виглядає що у формі, а в зелено-білих йде період встановлення.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у матчі між Карпатами та каменською Сталлю: