Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 3:2 “Фуджікура” - Блог про Львів

Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 3:2 “Фуджікура”

Роман Ковалик

Сьогодні свій черговий поєдинок у рамках першої ліги футзалу Львова проводила команда «Нові імена».

Суперником в цьому поєдинку в нас був колектив – «Фуджікура», з якими ми у першому колі зіграли в бойову нічию 2-2.

Чесно скажу нічого не міг думати про цю гру, адже до останнього було невідомо у якому складі ми зіграємо.

Напередодні в товариській грі в Польщі рецидив старої травми ключиці отримав Володимир Крупчук, травмовані Володимир Великий та Олесь Великий, Тарас Николишин пропускав гру через дискваліфікацію, плюс харчове отруєння в день гри отримав ще й воротар – Воробій.

Замінити його Тарас Михайлишин, який вже почав тренуватися не зумів через сімейні обставини, то ж прийшлося Ігорю таки ставати у ворота. І варто сказати, на відміну від минулих матчів цього разу йому гра пішла.

Радує що після травми вернувся в склад – Володя Богатюк, а також Тарас Копій. Саме останній й став автором першого голу в нашій команді.

Кіпер команди-суперника невдало віддав передачу своєму партнеру, її перехопив Тарас й вдало пробив у незахищені ворота.

Щоправда «Фуджікура» досить швидко відігралася. Затяжна атака завершилася спершу ударом в поперечину, а потім ще й м’яч від поперечини залетів у ворота.

До перерви ми зуміли відзначитися ще раз. Влучний удар на рахунку Дениса Бутрина.

Також читайте:   Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:1 Арсенал (відео)

Зрозуміло, що з початку другої 20-ти хвилинки суперник кинувся відігруватися у п’ятьох. Але, в них і вибору особливого не було. Їх сьогодні прийшло на гру п’ятеро й щоб хоч якось збити темп в грі вони змушені були робити перекати.

Досить швидко вони один гол відіграли, могли забити ще… «Нові імена» у свою чергу більше захищалися й очікували на помилку суперника.

А потім наступив ключовий епізод гри. Після виходу віч-на-віч травму ока отримує воротар – Ігор Воробій, його змінює у рамці Денис Бутрин, який одразу ж почав підключатися до атак у якості п’ятого польового.

Якась хвилина-друга й цей розіграш приносить успіх, коли дальню штангу вдало замикає – Роман Ковалик.

3-2 і знову нам доводиться захищатися… Втримали… й здобули третю перемогу в чемпіонаті й тепер «Нові імена» із 11-ма очками знаходяться на 4-ому місці в турнірній таблиці.

Футзал. Перша ліга. Нові імена 3-2 Фуджікура
голи: Ковалик, Копій, Бутрин
склад: Воробій – Нікітін, Ковалик, Ільків, Богатюк, Копій, Бутрин

Порадувала й друга команда, яка сьогодні зіграла дуже злагоджено й зуміла обіграти беззаперечного лідера чемпіонату – команду «Невгамовні-2» із рахунком 6-3.

Футзал. Третя ліга. Нові імена 6-3 Невгамовні-2
Голи: А. Великий-2, Нікітін, Парпан-2, Крочак
склад: Бутрин – А. Великий, Пенгрин, Крочак, Вовчанський, Нікітін, Гультяєв, Парпан