Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 4:4 “Кордія” - Блог про Львів

Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 4:4 “Кордія”

Воробус забиває гол

В 11-ому турі першої ліги, яка проходить під егідою асоціації любительського футзалу Львова на команду «Нові імена» очікував поєдинок проти команди «Кордія».

Хто не знає, у першому колі змагань ми у складі 5-ти чоловік зуміли обіграти цю команду із рахунком 3-2.

Сьогодні, що цікаво, ситуація повторилася, але вже наш суперник грав в обмеженому складі. «Нові імена» ж сьогодні прийшли на гру фактично в оптимальному складі.

Навіть не пригадую коли востаннє ми грали з двома воротарями, мали три заміни тощо.

Але, про все по-порядку.

Розпочався поєдинок для нас краще не придумаєш. «Кордія» розуміючи, що їх мало, почала використовувати гру в п’ять польових. Їхній новоспечений кіпер – Андрій Ділай почав підключатися до атак й за це він згодом поплатиться й не один раз.

Спершу Тарас Николишин чудово проб’є зі своєї частини поля, а потім вже воротар – Ігор Воробій заб’є свій перший гол за «Нові імена».

До цього суперник також мав велику кількість моментів, особливо в їхньому складі виділявся Богданов, але вже згадуваний Ігор Воробій на останньому рубежі грав дуже впевнено.

3-0 після першого тайму на користь нашої команди й здається нічого не прогнозує проблеми в другому таймі.

А проблеми то таки почалися й не лише. Вже в дебюті другої 20-ти хвилинки травму шиї отримав воротар – Ігор Воробій. З труднощами, але він вже під час другого голу у наші ворота повертав головою.

Також читайте:   Євро-2023 (U-19). Група «В». Україна (U-19) – Італія (U-19) – 1:2

Замість нього вийшов на майданчик інший кіпер – Тарас Михайлишин. Гірше Ігоря він не зіграв, неодноразово рятуючи свою команду. У воротарях тут явно не справа.

Потім після того, як Денис Бутрин зробив рахунок в зустрічі 4-2 й взагалі повірилося, що ми сьогодні переможемо.

А далі наступила черга скандалу. Під час одного з епізодів гравець команди «Кордія» невірно змінився, отримав жовту картку, суддя запитав в нього прізвище, а той почав задумуватися над ним.

Зрозуміло стало, що щось тут не так. Відповідно й представники нашої команди почали апелювати, зупинили гру й це згодом виб’є наших гравців з необхідного русла.

Велику кількість створених моментів ми не реалізовуємо, натомість суперник карає нас й забиває двічі.

У підсумку 4-4 й все в цій грі не зрозуміло до кінця. Цілком ймовірно, що команді «Нові імена» буде зарахована технічна перемога. Це має вирішити дисциплінарний комітет.

Футзал. Перша ліга. Нові імена 4-4 Кордія
голи: Николишин-2, Воробій, Бутрин
склад: Воробій (Михайлишин) – Николишин, Бутрин, Ільків, Нікітін, Ковалик, В.Великий, Копій

Щодо другої команди, то вона сьогодні теж вимучила нічию проти одного з основних конкурентів за медалі – команди «Фест».

По ходу гри «Нові імена-2» двічі програвали, але завдяки дублю Дениса Бутрина вдалося уникнути поразки.

Футзал. Третя ліга. Нові імена-2 2-2 Фест
гол: Бутрин-2
склад: Крупак – Нікітін, Ільків, Бутрин, А.Великий, Гультяєв, Крупчук, Крочак