Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 7:8 “Інкогніто” - Блог про Львів

Футзал. Перша ліга Львова. “Нові імена” 7:8 “Інкогніто”

Нові імена знову програють

В останньому, 14-ому турі чемпіонату Львова з футзалу серед команд першої ліги команда «Нові імена» зустрічалася з колективом «Інкогніто».

Після того, як у першому колі змагань ми їм програли з рахунком 2-3, в сьогоднішній грі були надії що візьмемо реванш.

Суперник прийшов на гру у складі шести чоловік і то їхній один гравець виходив лише зрідка, адже мав травму. Наша ж команда після фіаско у п’ять чоловік від клубу «De Luxe» зібралася фактично у повному складі.

Не було лише травмованого – Романа Ковалика, який вирішив вже не ризикувати здоров’ям й грати з травмою.

Чи то присутність великої кількості футзалістів зіграло з нами злий жарт, чи просто команда «Інкогніто» для нас незручний суперник, але ми знову не були самі схожими на себе. Не пригадую навіть коли гравці «Нові імена» робили стільки помилок як у нападі, так і у захисті.

А достатньо було лише задати темп гри й гравцям команди-суперника би просто не вистачило сил.

Натомість ми понеслися всіма силами в атаку й досить швидко за це поплатилися. Вже до 7-ої хвилини рахунок був 0-2.

Тайм-аут, відбувається зміна воротарів (Воробія на Михайлишина), зміна гравців, але й це нічого не дає. Ми атакуємо, а суперник проводить разючі контратаки й забиває фактично все що створює.

2-5 після першого тайму й у перерві колективно приймаємо рішення випустити Дениса Бутрина у якості п’ятого польового гравця. Й варто сказати, що така тактика майже далі свої плоди.

Також читайте:   Євро-2022 (U-19): Португалія приєдналась до учасників фінального етапу

Був такий момент у грі, коли «Нові імена» програвали 5-6, мали вбивчий момент при виході 2 в 1, але Тарас Копій замість того щоб віддати пас на свого теску – Николишина пробив у воротаря.

Контратака «Інкогніто» й рахунок після цього став 5-7. І таке буває…

Й навіть за такого рахунку ми могли врятуватися, але це був не наш день. Прикра, болюча поразка з рахунком 6-7 й керівництву команди та й гравцям є над чим задуматися у період міжсезоння.

Чому у багатьох матчах ми програвали майже виграшні матчі, чому нема відповідного налаштування на гру? Якщо так грати як ми це робили в останніх матчах, то й першій лізі нема чого ловити взимку.

Футзал. Перша ліга. Нові імена 7-8 Інкогніто
голи: В. Великий-2, Нікітін, Копій-2, Николишин, Бутрин
склад: Воробій (Михайлишин), В. Великий, Бутрин, Копій, Ільків, Богатюк,, Николишин, Нікітін

От хто порадував, так це «Нові імена-2». Хлопці вже у перший свій сезон зуміли здобути срібні нагороди першості з чим ми їх і вітаємо. Сьогодні друга команда на класі обіграла клуб «Фанат-2» із рахунком 5-2.

Футзал. Третя ліга. Нові імена-2 5-2 Фанат-2
голи: Парпан-2, Бутрин, А. Великий, Крочак
склад: Крупак – Крупчук, Парпан, Нікітін, Бутрин, Ільків, Крочак, Гультяєв, А. Великий