Футбол. Чемпіонат України. Карпати грають в “суху” нічию з Чорноморцем - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати грають в “суху” нічию з Чорноморцем

Карпати 0-0 Чорноморець

У 8-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із міста Одеси – команду Чорноморець.

Шкода, але зелено-білим знову перемогти не вдалося й безвиграшна серія нашої команди знову затягується.

Та, про все по-порядку.

Отже, після того як Карпати перемогли в чемпіонаті вже минуло фактично 2 місяці. Тоді, нагадую, в першому турі леви поїхали грати в гості до Сталі з Каменське й на диво перемогли свого суперника досить таки впевнено з рахунком 3-0.

Здавалося після цієї вікторії мають заграти так, як від неї очікують місцеві вболівальники, але не тут то було. В наступних шести турах було здобуто лише одне залікове очко, а все решта – це поразки.

Що робиться з командою? Ок, якби ще щось грали, а то нема результату та й гри також. У грі з Чорноморцем негативна тенденція продовжилася.

Так, Карпати нарешті здобули очко, але ж це не те, чого очікують фани від своєї команди, яких, до слова, на домашні матчі ходить все менше та менше.

На гру з Чорноморцем прийшло більше як дві тисячі глядачів.

Та, повертаємося до наших пирогів, а в даному випадку до огляду поєдинку.

Перший тайм можна було не дивитися. Команди грали гірше чим в селі. Банальні навіси як в один, так і в інший штрафний, велика кількість браку й один момент від Чорноморця.

Також читайте:   Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів та 1/16 фіналу Ліги Європи

Хоча, удар Хобленко можна назвати хіаба що напів моментом, настільки він видався кволим і пішов вище воріт.

Друга 45-ти хвилинка кардинально відрізнялася від першої. Напевно отримавши наганяї за бездарну гру від своїх наставників футболісти зарухалися й у бажанні здобути результат їм не відмовиш.

Проте, знову ж таки моментів біля обидвох воріт виникало не так багато якби цього хотілося вболівальникам.

Тим не менше здобути омріяну перемогу могли як Карпати, так і Чорноморець. Що цікаво, моменти були чимось схожими.

На початку другого тайму чудом у пустий кут воріт не влучив все той же Хобленко (Чорноморець), а що завадило новачку Карпат – Ярошенку забити гол у компенсований арбітром час знає лише Констянтин.

У підсумку нічия 0-0, яка не задовольнила жодну з команд. Одесити після цієї нічиєї осіли на п’ятому місці в таблиці, Карпати ж з «-1» залишаються на дні турнірної таблиці.

Наступний, 9-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень і на Карпати знову очікує важкий виїзд до Олександрії.