Життя, секс – думки та поради. День сьомий

День сьомий

Інтригуюча назва, чи не так?

Ось мені теж так здається. Декілька хвилин тому я сидів і просто дивився в одну точку на стіні. І щось згадав про одну з моїх перших публікацій на цьому блозі - “смакуй життя як шоколад”. І справді щось в цьому є, але життя настільки багато стороннє, що хоча б для часткового його розуміння потрібно багато порівнянь.

І як наслідок, я задумався, життя це секс, або як секс.

Хто не любить секс? Напевно тільки той в кого він був невдалим. Те саме і з життям, можливо в когось воно видалось не вдалим, але все поправимо. Життя як секс приємний процес, в когось він довгий та пристрасний. В когось він короткий та не цікавий, а в когось намагання знайти щось якісніше, але це перетворюється на непостійність, ніби легковажна зміна партнерів. В таких людей життя не дуже.

Іноді життя це насильницькі дії, ми потрапляємо в дивні ситуації, дуже болісні для нас. В такі моменти життя - це зґвалтування.
В когось життя це не просто приємний секс, це різноманітні прелюдії та романтичні штучка перед ним, тоді життя це нереально крута штука.

А ще буває життя як відсутність сексу - не життя та існування без приємних моментів. В таких людей, як правило, відбувається імітація сексу, самозадоволення, рукоблудство, це схоже на імітацію життя.

Також життя буває схоже на нетрадиційно орієнтований секс, ніби приємно, але це не те, це збочення.

Життя, як і секс, зовсім різне, але його об'єднує щось одне це фінал приємного процесу - оргазм. Так і в кожного він різний, в житті це схоже на якусь значиму подію чи досягнення. В когось вона бурхлива та емоційна, а в когось просто щасливий момент. Але заради оргазму вартує займатись сексом, а заради життєвого оргазму вартує жити.

Так, я знаю та розумію, що це порівняння дивакувате, але все ж таки так є. Секс можна не любити, але він потрібен, без нього ніяк. Так само і жити без життя, тобто просто існувати, теж нереально, рано чи пізно це приведе до самогубства. Тому жити треба хоча б для того щоб жити, а також щоб отримувати задоволення і життєвий оргазм. А далі все просто, як в сексі, якщо щось не влаштовує, це можна змінити.

Тому хай все буде класно, як в сексі, так і в житті.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*