Збірна Аргентини – чемпіон світу з футзалу-2016 року (відео) - Блог про Львів

Збірна Аргентини – чемпіон світу з футзалу-2016 року (відео)

Аргентина

Хотів вже лягати спати, але емоції зашкалюють. То ж, поки вони ще є, поділюся своїми враженнями від перегляду фінального поєдинку за звання чемпіона світу з футзалу в якому між собою зустрілися збірні: Аргентини та Росії.

До гри багато хто називав саме наших північних сусідів фаворитами цієї гри. Проте, як показала гра, ці припущення були хибними.

Аргентина, на яку мало хто ставив і яка вибила на стадії 1/8 фіналу збірну України, терпіла, терпіла, а потім зуміла вистрелити й втерти носа росіянам, які також виглядали сьогодні солідно.

Та, про все по-порядку.

Отже, розпочався матч із атак футзалістів Росії. Вони раз за разом атакували, били по воротах і здавалося гол у ворота Аргентини – це було питання часу.

Так воно і відбулося на 16-й хвилині. Постарався натуралізований бразилець – Ліма, який забив у своєму стилі.

Здавалося все? Зараз буде розгром? Проте, іншої думки були футзалісти Аргентини, які на тій же хвилині зуміли відігратися.

А під кінець першого тайму завдяки десятиметровому й взагалі вийти вперед.

2-1 після першої 20-ти хвилинки й вся боротьба мала розпочатися після перерви.

До слова, наші північні сусіди одразу ж взялися на діло й невтомний Ліма зрівнює рахунок. Та, Аргентина відповідає миттєво й не одним голом, а двома.

Дивився цю гру з колегою, то зійшлися на думці, що сьогодні реалізація в цієї збірної була на високому рівні.

Також читайте:   Футзал. Друга ліга. Атлетік 7:7 V.M.X (команда Воробуса втрачає перемогу)

Росія почала нервувати, багато помилятися, змінювати гравців у четвірках, але результату це не давало. І лише за шість хвилин до завершення гри вони наважилися випустити п’ятого польового гравця.

Спершу ця тактика дивідендів не принесла. Навпаки Аргентина забила ще один гол у пусті ворота й здавалося все – перемога в кишені збірної.

Але, російській футзалісти билися до кінця й варто віддати їм належне (хоча я їх недолюблюю по всім відомим причинам). Буквально за дві хвилини Лисков та Ліма скоротили рахунок до мінімуму.

4-5 – більше просто їм не вистачило часу.

Фінальну сирену аргентинські футзалісти зустріли неймовірною радістю. Ще б пак, гегемонія Бразилії та Іспанії порушена. Є новий чемпіон світу – збірна Аргентини.

Браво!!! Писати – це одне, а от якщо будете мати нагоду переглянути цей матч в запису, то обов’язково це зробіть.

А поки що чемпіонат світу-2016 року в Бразилії – це вже історія. Наступний відбудеться через чотири роки.

А насамкінець, хочу порадіти за молодого воротаря Аргентини – Сарміенто, 23 роки, який виступає в іспанському клубі – Пальма.
Увага – чемпіон світу з футзалу. Є до чого прагнути молоді?

Номінації: «Бронзова бутса» – Фалькао (Бразилія);