Футзал. “Нові імена” програють у прем’єрному матчі кубка Львівщини - Блог про Львів

Футзал. “Нові імена” програють у прем’єрному матчі кубка Львівщини

І знову Николишин

Триває «Відкритий кубок Львівщини з футзалу» й вчора свій дебютний матч на цьому турнірі проводила команда – «Нові імена».

Суперником нашої команди в цій грі виступив клуб – «Альтернатива».

Чесно скажу, до гри як для мене, так і для більшості наших футзалістів загадкою було, а хто ж грає за цю команду.

Проте, коли ми вже вийшли на розминку, то побачили, що «Альтернатива» складається із гравців, які виступають у великому футболі за фк «Верхня Білка».

Розпочався матч із атак саме нашого суперника. Вони довго перекатували м’яч й час від часу пробивали по наших воротах.

Проте, впевнено у рамці стояв воротар – Ігор Воробій.

Потрохи й вже наша команда почала створювати моменти. Зокрема, варто виділити удари Николишина, Володимира Великого. Але, кіпер «Альтернативи» був на висоті.

А потім відбулася одна з двох фатальних помилок, яка й згодом вирішить долю матчу. Йшла 10-а хвилина, коли Володимир Чабан на рівному місці втратив м’яч і двоє гравців «Альтернативи» вийшли віч-на-віч з Воробієм.

Шансів в Ігоря врятувати свою команду фактично не було.

Саме за мінімальної переваги суперника завершилася перша половина зустрічі.

В другій прогнозовано наша команда додала в русі, почала пресингувати по цілому майданчику й гол був питанням часу. Відбувся він на 29-й хвилині і його автором став – Тарас Николишин.

Також читайте:   Ліга чемпіонів. Елітний раунд. «ХІТ» – «Пальма Футзал» – 2:2

Здавалося от-от «Нові імена» дотиснуть свого суперника, але все зіпсувала невиправдана червона картка від Гультяєва.

Прийшлося дві хвилини грати у меншості. Вистояли… і ніби почали знову створювати моменти й знову собі «привезли» гол.

На цей раз Андрій Великий вибиваючи м’яч влучив у гравця команди-суперника, той віддав на ніким не прикритого Абрамчука й останній з метрів двох не схибив.

«Нові імена» намагаючись врятувати гру випустили п’ятого польового гравця, мали момент, але цей день був явно не нашим.

Поразка 1-2. Чи заслужена? Важко судити, але те, що гравці нашої команди вчора були не схожими на себе – це факт.

Шанс виправитися за поразку буде вже завтра, коли у рамках третього туру першої ліги на «Нові імена» очікує матч проти клубу «Бастіон».

Початок цієї гри о 18 годині. Місце – зал «СКА».