Волейбол. Барком та Локомотив обмінюються перемогами - Блог про Львів

Волейбол. Барком та Локомотив обмінюються перемогами

Барком

3-4 лютого у Львові було справжнім спортивним днем, адже окрім футзального поєдинку між львівською Енергією та харківським Локомотивом, було ще й одне протистояння Харкова та Львова – волейбольне.

В гості до місцевого Баркома на спарені матчі приїхали волейболісти із Слобожанщини.

Й варто сказати, що навіть незважаючи на те, що вхід на матч був платним (20-ть гривень на два матчі), людей у палаці спорту «Галичина» зібралося дуже багато.

Перший матч між цими командами розпочався зі спурту господарів паркету, які дуже легко виграли першу партію.

Здавалося, що гості боротьби не нав’яжуть, але на те він і є волейбол, що тут все міняється швидко.

Гравці Локомотива зібралися, виграли другу, а потім і третю партії.

У повітрі запахло смаженим. Добре, що вболівальники в залі активізувалися й почали щосили кричати Барком- вперед.

Гравців львівської команди це завело й вони не те, що виграли четверту партію, а ще й декласували свого суперника у вирішальній, п’ятій партії.

3-2 – перемога «кажанів» у перший ігровий день.

Також читайте:   "Барком-Кажани" програли й четвертий поєдинок фінальної серії

А сьогодні поєдинок був ще цікавішим чим вчора. Все тому, що з початку матчу Локомотив почав домінувати на майданчику й досить швидко повів у рахунку 2-0.

І навіть скажу більше, у третій партії «залізничники» також солідно вигравали й здавалося, що сьогодні боротьби не вийде й все завершиться перемогою гостей із рахунком 3-0.

Але, на то вони і є «Кажани», щоб у потрібний момент зібратися й злетіти вверх. Львівські волейболісти зуміли догнати Локомотив у третій партії, виграти четверту й перевести гру на тай-брейк п’ятої партії.

А от там вже фортуна цього разу посміхнулася гостям. 19-17 і Локомотив завдає першої поразки в чемпіонаті Баркому.

Проте, це не завадило нашій команді й на далі залишатися лідером у турнірній таблиці.

Вже незабаром розпочнеться другий етап змагань. Ну, а безперечно важливою подією волейбольного життя України буде фінал кубка, який відбудеться 11 лютого в місті Києві й у ньому зіграють саме: Барком та Локомотив.