Враження від відвідин концерту гурту “Океан Ельзи” у Львові – 17.06.17 (відео)

Океан Ельзи у Львові

А далі настав час поділитися враженнями від походу на концерт гурту «Океан Ельзи», який минулої суботи відбувся на стадіоні «Арена Львів».

Як і минулого року ваш автор не залишився осторонь цієї події. Тому, як кажуть, є з чим порівнювати.

На цей раз Воробус вирішив не лазити по цілому стадіону, а зосередився на першій фан-зоні. Саме там відбувалися найбільші цікавинки.

Тут і все видно, і можна послухати як на ту чи іншу пісню реагує народ що зібрався на стадіоні й навіть поглядіти на мажорних дівчат, які як і я розташувалися під самою сценою.

Щоб ви розуміли, квитки на виступ популярного гурту цього разу коливалися від 350 і до 1500 гривень.

Далі про враження

Організація

Сказати що чимось незадоволений, це не сказати нічого. Все було на рівні. Навіть транспорт цього року розвозив людей нормально.

На стадіон де відбувався концерт з вулиці Шота Руставелі заїхав шатл-басом. Водій трохи повеселив. Коли народ його питав, а куди саме їде цей автобус він відповідав, що на океан. Більше нічого не знає.

Декого навіть висаджував по дорозі.

А от назад скористався послугами тролейбуса. Їх з ніч на неділю біля автовокзалу було дуже багато.

Христина Соловій

Ця молода співачка була на так званому розігріві. До виступу на «Арені Львів» бачив її лише в Інтернеті. Виступила непогано. Навіть скажу більше, декілька її пісень мені сподобалися.

Славко Вакарчук

З’явився на сцені близько пів на 10 вечора й не покидав сцену аж до 1 години ночі. Був цікавий момент, коли соліст гурту почав співати пісню про «Сонце» і дощ припинився.

Хоча, не сказав би що він був аж таким вже рясним. Терпимо…

Пісні

Незадоволений тим, що Славко не заспівав такі хіти як: «Не питай», «Дякую», «Хтось в небо летить», «Така як ти» та багато інших.

Не знаю чому так сталося, але десь є думка, що Вакарчук і компанія хотіли зробити все по-іншому ніж, скажімо, у 2016.

Але, і без того народ шаленів.

Цікаві моменти

Був момент, коли відомий співак порвав на собі футболку й навіть не одну. Так от, дівчата, які стояли в першій фан-зоні почали кричати «Славік, знімай штани». Весело це все виглядало зі сторони.

Вакарчук так захопився, що в один момент дійсно порвав штани. Чи сталося це випадково чи спеціально точної відповіді дати не можу.

В деяких моментах він вилазив на конструкції сцени. Плюс був момент, коли на великому екрані показали «Ждуна». Він на сцені також був.

Черговий концерт гурту «Океан Ельзи» завершився. Якщо підвести підсумки, то пройшов він на рівні.

Сподіваюся, що наступного року буде не менш цікаве дійство. А для цього треба щоб з’явилися нові пісні.

Старі хіти – це добре, але завжди хочеться чогось нового.

Насамкінець, пропоную переглянути фрагмент виступу із концерту, що 17 червня відбувся на стадіоні «Арена Львів»:Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*