Футбол. Кубок України. Провінційна «Демня» б’є «Дніпро» - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. Провінційна «Демня» б’є «Дніпро»

Демня

Команда аматорів проти екс-фіналіста Ліги Європи. Саме такі слова лунали з вуст людей, які йшли на футбол у Демні.

Зрозуміло, що в команді гостей грають не ті футболісти що колись, але тим не менше назва то залишилася.

Вчора всі дороги вели у село на Львівщині. Місцева команда СК «Демня» мала дати бій команді з Дніпропетровська.

Забігаючи наперед скажу, що звитягу таки вдасться здобути, щоправда лише у додатковий час.

Та, спершу кілька слів про те, що зашилося поза кадром телекамер. До речі, матч між СК «Демня» та «Дніпром» транслювали не лише в Інтернеті, а й по телебаченню.

Отакої… Тому й не дивно, що з самого ранку процес підготовки до гри тривав повним ходом.

Арена на якій виступає команда з Львівської області вміщує близько 300 глядачів. Такого аншлагу, який був вчора на стадіоні місцеве село не бачило вже давно. На футбол їхали звідусіль. Не дивно, що яблуку не було де впасти.

Мовчу за місця на трибунах.

Повеселили два місцеві фани, які довго не думали, а взяли з дому свої крісла та прийшли на стадіон. Думаю, що їм було комфортно на відміну від інших вболівальників, які стояли де могли.

Приїхали й з фани з Дніпра, які в кінці гри влаштували ще й бійку.

Щодо перепитій на полі, то незважаючи на вищий ранг, гості з Дніпра краще не грали.

Також читайте:   Хто стане наступним суперником Шахтаря у Лізі чемпіонів?

Так, з самого початку гри юні футболісти з Дніпропетровська захопили ініціативу, атакували, кілька разів пробили по воротах і все.

Господарі поля поступово впоралися з хвилюванням і й вже вони почали створювати моменти щоб забити такий бажаний гол.

Зусилля гравців «Демні» були винагородженні на 34-й хвилині, коли після удару зі штрафного відзначився Віктор Барабаш.

Саме за мінімальної переваги команди з Львівської області й завершився перший тайм цієї гри.

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. Дніпряни пробували відігратися, але до небезпечних моментів гра не доходила. «Демня» грала на контратаках і саме гравці цієї команди були ближчими до голу.

Та, як це часто трапляється у футболі, під кінець другого тайму спрацювало правило «не забиваєш ти – заб’ють тобі».

Господарі поля обрізалися у захисті, Данило Піддубний вийшов віч-на-віч із кіпером «Демні» й не залишив йому жодних шансів.

1:1 і гра перейшла у додатковий час в якому гол Тараса Демківа вивів команду в 1/32 фіналу. «Дніпро» ж залишається з нічим.

Такі реалії сучасного футболу. Ще рік тому команда грала в єврокубках, а вже зараз її обігрує команда аматорів.

Щодо підопічних Юрія Войтовича, то вони сподобалися і на них очікує, як мінімум, ще один матч у рамках Кубка України.