У суботу в Славське з’їдуться популярні українські гурти

Славське-2017

Не знаю чи є такі люди, які б не бували у селищі міського типу Славське. Особливо це стосується тих, що живуть у Львові чи біля нього.

Що стосується Воробуса, то сюди їжджу часто. Колись більше бував влітку. Тепер переважно взимку, коли відкривається лижний сезон.

Чому так? Влітку там багато народу. Школярі, студенти – це саме та когорта людей, яку везуть саме у Славське.

Тим не менше, там можна гарно провести час, а в липні тут ще й проходить традиційний фестиваль присвячений українській пісні.

Цьогоріч винятків не буде й вже вшосте якраз в день народження смт. (534 роки від дня заснування) сюди завітають відомі виконавці.

Хто саме буде виступати, коли відбудеться ця подія та багато іншого читайте далі.

Отже, вся дефіляда буде відбуватися в суботу, 15 липня. Починаючи з 14 години на полонині біля готельного комплексу «Перлина Карпат» виступатимуть фольклорні колективи Львівської області.

А вже о 19 годині розпочнеться гала-концерт за участю відомих українських виконавців, точніше:

Гурту «Антитіла», Ірини Федишин, Цвіту Кульбаби, Романа Скорпіона, Пациків з Франека, гурту «Rock-H», М’яти, BIG Boss, Na Vsi 100 та інших.

Але, й це ще не все. Після концерту на всіх присутніх очікує дискотека аж до ранку.
Одним словом, в суботу Славське гулятиме цілу ніч.

Щоб наші читачі мали уявлення хто виступатиме у популярному львівському курорті нижче пропоную переглянути кілька цікавих відеозаписів:Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*