Волейбол. “Кубок Лева-2017”. Огляд другого ігрового дня - Блог про Львів

Волейбол. “Кубок Лева-2017”. Огляд другого ігрового дня

Барком-Кажани

Сьогодні у місті Львові завершився «Кубок Лева-2017» з волейболу.

Вже, традиційно, ці змагання передують чемпіонату, який вже незабаром стартує в нашій країні.

То ж, цікаво було у першу чергу подивитися на те, а в якій формі перебуває львівська команда «Барком-Кажани».

Якщо чесно, то думав, що наша команда здобуде перемогу на цих змаганнях. Але, як показав турнір, це лише були припущення.

Їхні суперники: «Строітель» (Мінськ, Білорусь)», «Слепск Сувалкі» (Польща), ВК «Серце Поділля» виявилися досить міцними командами й по ділу залишили «кажанів» позаду.

Хоча, ще перед другим ігровим днем у львівської команди були хороші шанси перемогти в турнірі. Для цього потрібно було щоб білоруси не виграли всі три партії у вінничан, а самі ж «кажани» мали на сухо обіграти гостей з Польщі.

Перший матч другого ігрового дня сенсації не підніс. Волейболісти «Строїтєля» на класі перемогли свого суперника із рахунком 3:0 і достроково стали тріумфаторами «Кубку Лева-2017».

У другому матчі між собою зустрілися господарі «Барком-Кажани» і польська команда «Слепск Сувалкі». Для того, щоб команді Олега Барана зайняти друге місце змаганнях потрібно було не програти своєму супернику дві партії.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Шахтар поступається Сельті (відео)

Та, не так склалося як гадалося. Щось у механізмі львівської команди поки що не так. Так, у Польщі сильніший чемпіонат чим у нас. Але, «Слепск Сувалкі» – це не топ-команда Польщі.

Її не те що можна, а треба було перемагати. Тим більше, що на турнірі у Львові поляки виглядали не ахти.

«Кажани» у підсумку програли 0:3 й в турнірній таблиці зайняли останнє четверте місце в таблиці.

Остаточний розподіл команда на «Кубку Лева-2017» виглядає наступним чином:

1 місце – ВК «Мінск» клуб “Строітель” – переможці. В активі 7 очок.

2 місце – «Слєпск Сувалкі» – 5 очок.
3 місце – «Серце Поділля» – 3 очки.
4 місце – “Барком-Кажани” – 3 очки.

Якщо підвести підсумок турніру, то він сподобався. Хотілося би частіше бачити у Львові команди із-за кордону. І глядачам буде цікаво, й наша команда набереться досвіду перед поєдинками у єврокубках. А то ми не можемо пройти, скажімо, «Воєводину» після домашніх 3:1.