Прикрий гол, травма й очікування гірських пригод

Колиби

Вже традиційно на початку нового робочого тижня люблю побавитися у філософа. На вихідних було багато подій. Та й, якщо чесно, у майбутньому очікує не менше.

Про що думаю на цей раз?

У першу чергу розповім про футзал з яким я останнім часом більше на «ти», чим на «ви». Розпочався новий чемпіонат, підтримую форму й хочеться залишитися в когорті кращих команд Асоціації футзалу Львівщини.

Цього року у Гранд лігу ми не заявилися, але й перша їй нічим не поступається. Вже після двох турів можу сказати, що «Новим іменам» буде вкрай важко набирати очки. Кожна гра для нас – це фактично як фінал. Прохідних суперників точно не буде.

Скажімо минулих вихідних ми грали зі «Старявою». До цієї гри готувався довго, вивчав суперника й прикро що вже на початку пропустив дуже прикрий гол фактично з метрів так 17-ти.

Якщо чесно, то був дуже розчарованим. Добре, що в наступних епізодах більше не помилявся.

В цій грі сталася ще одна біда для мене. Сподіваюся, що вона не завадить й на далі продовжувати сезон. В одному з епізодів я потягнув задню поверхню стегна, вчора думав буде легше, пішов тренуватися й зробив собі ще гірше.

Велика надія, що нічого серйозного не буде й вже найближчої суботи вийду на третій тур першої ліги. В іншому ж випадку прийдеться забути за футбол на певний період часу.

Зима, лижі та походи в гори

Хочеться вже взяти своїх колег по походах, сісти в автомобіль й поринути у зимову казку. Це ж чудово приїхати в Карпати, знайти колибу, розпалити у ній пічку й відпочити від буденних буднів.

Є одна проблема, поки що у згадуваних горах не так багато снігу якби цього хотілося, а лазити по болоті якось не хочеться. Щодо лижного сезону, то він так виглядає десь всередині грудня.

Звісно, що Ігор Воробус планує й цього року поїздити на лижах. Відкрию навіть маленький секрет. Якщо все буде добре, то спробую відвідати не лише українські курорти, такі як Буковель чи Славське (Тростян), а й можливо зганяю за кордон.

А ще дуже швидко минули вихідні. То вдома був, то прем’єру фільму глянув цікаву, то з друзями гуляв. Нема навіть коли скучати.

І ось він робочий тиждень, перший день на роботі й вже пізня ніч. Пора лягати спати.

Буде новий день й нові події. До речі, завтра буде цікавий пост про нові транспортні приколи у місті Лева. Незабаром у нас буде дуже й дуже весело.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 15.11.2017 пише:

    прикро що вже на початку пропустив дуже прикрий гол

    розпалити у ній пічку й відпочити від буденних буднів

    Воробус король тавтології))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*