Чому зовнішній вінчестер не підключається до комп’ютера

Вінчестер

Давно Воробус нічого не писав у рубриці «Комп’ютери та інтернет». Хоча, майже кожного дня на роботі зіштовхуюся з різноманітними проблемами про які можна було би писати й писати.

Чому цього не роблю? Мабуть тому, що елементарно не вистачає часу.

Йдеш на роботу, працюєш, приходиш з неї й залишається мало часу щоб приділити увагу рідним. Цих вихідних все змінилося й нарешті у мене є більше часу.

Навіть для того, щоб глянути що відбувається на моєму комп’ютері. Недаремно кажуть, що комп’ютер може багато чого розповісти про його власника.

Те, що часто на комп’ютері чи на ноутбуці не вистачає місця для зберігання інформації відомий факт. Вже напевно роки три думав де б це скинути інформацію. Є безліч фотографій, відео. Проте, й жорсткий диск також не гумовий.

Колись і на ньому може завершитися місце.

Саме тому Ігор Воробус вирішив назбирати грошей й купити собі переносний вінчестер. На нього можна скидати безліч інформації, яку згодом можна переглянути на будь-якому комп’ютері чи ноутбуці.

Малої ємності «хард» не став брати, а замовив собі на 1 терабайт.

Замовив, оплатив, через деякий час моє замовлення вже було на руках і лише вчора вирішив перевірити чи він працює.

Що я роблю? Витягую «хард», підключаю його до комп’ютера через USB-порт, комп’ютер знаходить його і починає встановлювати.

Здається нічого кримінального нема. Так здалося на перший погляд.

За мить система видає помилку, що нема необхідного драйвера. Все закриваю, іду на сайт виробника, скачую звідти драйвер, кілька необхідних програм, встановлюю їх, але комп’ютер знову ж таки не бачить переносний «хард».

У чому причина? Невже дефект?

Десь так і думав, що з драйвером тут нема проблем, адже на комп’ютері встановлена операційна система «Windows7», яка сама знаходить необхідні драйвера.

Чому ж мій «агрегат» не бачить вінчестер?

Як виявилося згодом, все набагато простіше. Річ у тому, що у даний «хард» я підключав через спеціальний кабель для виводу USB, а мій носій хоче більше потужності.

Тому, його треба підключати ззаду системного блоку, де є вихід до материнки. Там потужність більша й все буде працювати.

За деякий час і «дрова» стали нормальними й інформацію зумів скинути на новий для мене носій.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. PVS 17.12.2017 пише:

  драйвера до USB носія….. Як давно я забув про цю хрєнь. В Linux’a він один: usb-storage. Тому ніяких «пошуків невідомих пристроїв», ніяких «знайдено нове обладнання». Секунда-дві і все підключено.

 2. Arwenita 17.12.2017 пише:

  Теж маю такий “хард”. Думала, чи не придбати ще один – суто як фотоальбом, для збереження фотографій. Але прочитала, що скоро “харди” вимруть, як дискети. А інформацію всі зберігатимуть у “хмарі”. Не знаю, наскільки то правда. Тому поки що зайняла вичікувально-спостерігальну позицію.

 3. Stakeholder 18.12.2017 пише:

  Всі фото вже давно зберігаю на Google фото, так ними легко ділитися з кимось в будь який момент, а не займатися перекидуваннями і переписуваннями. А фотки на харді найчастіше тупо лежать займаючи місце, і про них взагалі з часом забувають, бо впадло підключати хард, шукати їх і т.д. Хоч на гуглі для фоток і не 1 ТБ а всього здається 10 ГБ(кількість безкоштовного місця там постійно повільно росте), але там автоматично застосовуються технології стискання фоток, і працюють вони дуже добре, тому впевнений що при правильному підході для більшості людей місця там буде достатньо. Я наприклад перед тим як заливати туди фотки зменшую їх до 1600х1200, оскільки якщо ти не профі фотограф, навряд чи тобі потрібно тримати фотки розмірами в тисячі пікселів.
  А зовнішній диск можна використовувати для більш серйозних бекапів, наприклад я час від часу роблю тупо образ всього внутрішніх дисків компів якими користуюсь, на зовнішній, запускаючись з флешки clonezilla. Це доволі довга процедура під час якої комп недоступний, але в разі будь яких проблем можна не паритися над тим що саме не так, а відновити все як було.

 4. Stakeholder 18.12.2017 пише:

  виправляюся: місце на гугл фото безлімітне якщо дозволити оптимізацію фоток щоб вони займали менше місця. Якщо ж ви хочете зберігати в оригінальному розмірі то на даний момент ліміт 16,5 гіг.

 5. PVS 18.12.2017 пише:

  Якщо вже зберігати знимки в хмарі, то в якійсь отакій:

  https://rozetka.com.ua/ua/western_digital_wdbvxc0030hwt_eesn/p25083873/

  😉

  • Stakeholder 19.12.2017 пише:

   домашня хмара це щось із чебурнета? 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*