Волейбол. Єврокубки. “Локомотив” та “Барком-Кажани” програли перші матчі - Блог про Львів

Волейбол. Єврокубки. “Локомотив” та “Барком-Кажани” програли перші матчі

Цього разу поразка

Вчора в Європі був великий волейбольний день. Проходили матчі єврокубків.

Звісно, що вся увага українських вболівальників була прикута до поєдинків за участю вітчизняних команд.

Діючий чемпіон країни харківський «Локомотив» у рамках Кубка Виклику зустрічався з чеською командою «Брно».

На жаль, але наша команда зуміла чинити гідний опір лише у першій партії, коли поступилася з боями – 23:25.

В інших партіях боротьби не вийшло. Чеські волейболісти впевнено брали очко за очком, «Локо» ж мав багато браку.

Не дивно, що підсумок другої та третьої партій був для нас невтішним.

19:25, 19:25 і з хорошим гандикапом гості їдуть у Харків на матч-відповідь, який відбудеться вже у палаці спорту «Локомотив» 20 грудня.

Ще одна українська команда львівський «Барком-Кажани» у рамках кубка ЄКВ зустрілася з сербською «Воєводіною».

Також читайте:   Олімпійська перспектива – 2026: знайомимося зараз. Частина 2. Воротарі

Після того, як минулого року наша команда поступилася якраз цього супернику, були великі сподівання, що на цей раз буде реванш.

Проте, як показав вчорашній матч у палаці спорту «Галичина», суперник був кращим.

«Воєводина» не «Маккабі», яке підопічні Угіса Крастіньша зуміли перемогти з великими труднощами.

«Кажани» зуміли чинити опір лише в останній, третій партій. Та й те, вони серйозно перемагали й примудрилися програти з боями 31:33.

Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться також через два тижні. Щоб пройти у наступний раунд змагань львівській команді потрібно перемагати або 3:0 або ж 3:1 й сподіватися на «вікторію» у золотій партії.

Будемо сподіватися, що наші команді зуміють пройти у наступний раунд змагань. Проте, варто розуміти, що зробити це буде вкрай не просто.