Зміни у поданні документів на біометричний паспорт

По-новому

Якщо хтось думає, що попит на виготовлення біометричних паспортів впав. Як і влітку минулого року, виготовити такий бажаний проблематично. Точніше сама процедура оформлення легка, а ось реєстрація у черзі…

Кілька днів тому до вашого автора звернувся родич із проханням зареєструвати його на біометричний паспоррт.

Звісно, що взявся допомогти, адже це, все-таки, родич. Перше що зробив – зайшов на сайт державної міграційної служби й у розділі «Електронна черга» спробував зробити реєстрацію.

Що кинулося в очі, так це відкриття нових ДМСУ у районах. Відтепер документи можна подати у Перемишлянах, Старому Самборі, Турці, Буську, Городку й так далі. Тут навіть є можливість серед дня записатися у чергу. Єдина проблема яка може виникнути – доїзд.

Ліньки ж їхати у ту ж Турку, що не кажіть.

У львівське відділення ДМСУ жодного місця знайти так і не вдалося. Минув день, два, безрезультатно.

Ваш автор вже навіть почав розпитувати колег як зареєструватися у черзі безпосередньо у ВВІРі. Кажуть там кожного дня видають певну кількість талонів. Лише треба вчасно сюди прийти й, можливо, відстояти чергу.

Такий вже Воробус по житті, що ніколи так просто не здається. Вчора о 00:01 знову спробував зареєструвати свого родича онлайн й, нарешті, вдалося це зробити.

Який секрет успіху і які зміни очікували на мене?

Секрету успіху як такого нема. Просто, починаючи із 12 години, треба постійно оновлювати інтернет-сторінку. У районні ВВІРи потрапити без проблем, а ось у львівські треба «напрягтися».

Мені вдалося стати на чергу близько 1 години ночі. Окрім мобільного телефону у вас під руками має бути ідентифікаційний код, дані паспорту, а також банківська картка з грошима.

Виявляється тепер, щоб зареєструватися у черзі онлайн треба не лише ваші особисті дані, а одразу ж оплатити всю суму за виготовлення паспорту. Добре, що на той час мав гроші.

Опісля виконання всіх операцій із вказаним кодом у смс-повідомленні треба з’явитися у зазначений ВВІР, на терміналі абсолютно безкоштовно видрукувати квитанцію про оплату й вже тоді розпочати процес подання документів.

Все можливо, лише треба мати терпіння.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. PVS 18.04.2018 пише:

    От тому ДП «Документ» рулить… Паспорт, ідентифікаційний, 960грн, на місці заповнюєш заяву, оплачуєш, фотографуєшся і гуляєш до отримання SMS-ки. Без записів, реєстрацій і іншої бюрократії.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*