Сайт Укрзалізниці працює зі збоями

Не працює

Далі ж поговоримо на тему транспорту. Ні для кого не секрет, що зараз пора відпусток. Чому б і ні? Літо ж надворі.

Тому, не те що бажано, а треба подорожувати. Хтось їде на озера, хтось в гори, хтось на моря. Добре коли є власний автомобіль. В іншому ж випадку треба шукати альтернативу у вигляді транспорту, для прикладу – потяг.

Кілька хвилин тому ваш автор зайшов на сайт Укрзалізниці щоб завдяки сервісу онлайн-резервування придбати квитки на бажаний потяг й побачив досить цікаву ситуацію.

Вже давно зауважував проблему в роботі цього сайту. Що саме відбувалося? Переважно не завантажувалися потяги, сервіс був тимчасово недоступний і так далі. Писав у підтримку. Відповідь приходила миттєво: «проблеми з сайтом пов’язані через велику кількість запитів».

На цей раз сайт взагалі не завантажувався. Вибивало наступне віконечко:

Клята залізниця

Ок, те, що йде оновлення – це добре, але якщо людині треба купити квитки, скажімо, завтра, то що робити? Де гарантія що сайт Укрзалізниці відновить свою роботу.

Пішов на обід, прийшов, оновлюю сайт, зайшло, але вибрати квиток неможливо або ж пише, що у мене повільне інтернет-з’єднання.

Нема з'єднання

З останнім вони щось собі гонять, адже у мене на роботі потужний інтернет й інколи проблем не було й нема на даний час.

Отже, висновок, оновлення програмного забезпечення триває.

Що роблю далі? Написав у службу підтримку Львівської залізниці. Цікаво ж коли буде відновлено нормальну роботу сайту.

Відписали, що були проблеми, але вже зараз все добре й сайт працює у штатному режимі.

Оновлюю знову, заходить через раз. Висновок? Якщо для прикладу завтра вам треба буде купувати квитки, то краще таки йти в касу. Щось сумніваюся у нормальній роботі сайту.

І взагалі, така структура як Укрзалізниця вже давно має зробити нормальний сайт. Він має не падати, витримувати велику кількість запитів і так далі.

Насамкінець, ще одне побажання. Можливо хтось із залізниці це прочитає. Пригадую зайшов я на сервіс онлайн-резервування, вибрав місця, заповнив дані, а коли перейшов на платіжну систему, то мені написало що місця продані. Повна маячня.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 14.06.2018 пише:

    Підтверджую. Батько нещодавно хотів подивитись, чи є вже відкриті місця на дату, коли він збирається їхати спочатку до мене, а звідси – в Тернопіль до родичів. Дала посилання. Дзвонить – каже, що не виходить. Намагаюсь сама подивитись. Вилізає червоне вузьке віконце з написом, що даний напрямок наразі недоступний. Та невже складно підвищити потужність серверів? Хіба невідомо, скільки людей користується сервісом? Чим займаються ті, хто ці сервери обслуговує? 21 століття…

    Зате комплексне харчування впроваджують. Бачила там на фото бульйон. Цікаво, в яких холодильниках вони це все зберігатимуть.

    Ех, нема в мене сьогодні перемоги. Суцільна зрада =)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*