Місячне затемнення. Як це було (фото)

Затемнення

Вчора українці відпрацювали останній робочий день тижня й здавалося могли відпочити якби не одне «але». Справа у тому, що всі чекали вечора, адже близько 22 години 30 хвилин в нашій країні можна було спостерігати місячне затемнення.

Це явище унікальне тим, що воно було найдовшим у цьому сторіччі. Тривало воно аж до 2 години ночі. Відзначилося воно і фазою «Кривавою Місяця». За цей час супутник Землі змінив свій колір до яскраво-червоного. Криваво-червоного кольору Місяць набув через особливості атмосфери.

Ось як коментували та фотографували місячне затемнення люди:

Цитую фотографа Романа Тупися:

«Привіт всім! фотограф Роман Тупись туткай. 🙂 Із коротеньким, проте дуже цікавим дописом. 🙂

Цієї ночі із 27 на 28 липня 2018 відбулось найдовше у столітті повне затемнення Місяця, а також неозброєним оком можна було спостерігати Марс. Спочатку були хмари і я нічого не побачив. То ж продовжив далі працювати із фото за комп'ютером. Коли все завершив, то знову поглянув на небо - хмар не було, а Місяць заворожував.

Місяць

То ж Ваш фотограф озброївся штативом і фотокамерою пішов на кухню його фотографувати. Місяць був "кривавим" -- це Ви бачите на фото. Тепер спробуйте знайти Марс. 🙂

Це Вам вдасться вже на наступній світлині.

Місяць затемнений

Підказка -- він внизу справа».

А такі фото викладав на своїй сторінці у фейсбуці відомий фотограф п. Назарій.

Фото Назарія

Спостерігати місячне затемнення можна було і у місті Рівне.

"Унікальний місяць сьогодні, кажуть, раз на 100 років, фото з балкона, ISO 2000, 1/2сек f5,6", - підписав своє фото рівненський фотохудожник Олександр Хорват.

Як бачите на фото, місяць змінювався кожні 10-15 хвилин.

Місяць в РівнеТакож раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*