У шенгенську зону з 2021 року за 7 євро

Безвізовий режим

Наступна стаття буде присвячена також темі подорожей, а точніше їх організації. Справа у тому, що сьогодні Європарламент прийняв щодо України та низки інших країн цікаве рішення про яке говорили вже багато місяців.

Річ у тому, що з 2021 року для того, аби подорожувати Шенгенською зоною прийдеться заплатити ще додатково 7 євро. Знаю, ви одразу ж запитаєте за що це ми маємо платити якщо у нас з ЄС безвізовий режим.

Відповідь наступна, далі цитата інтернет-видання «Українська правда»: «Громадяни більш ніж 60 країн і територій, звільнених від візових вимог для в'їзду до ЄС, включаючи Україну, повинні заповнити електронну форму до своєї подорожі і внести особисті дані (включаючи ім'я, дату та місце народження, стать та національність), інформацію про документ для подорожей (дійсність, країна видачі), домашню адресу та контактну інформацію, а також вказати європейську країну першого в'їзду».

Авторизація в цій системі коштуватиме 7 євро й буде дійсною або коли завершиться термін дії вашого біометричного паспорту, або ж через три роки від дати першої реєстрації.

Дане рішення мотивоване тим, що саме завдяки цій авторизації Європа буде боротися із нелегалами, із загубленими документами, із особами, які можуть становити загрозу життю інших громадян і так далі.

З одного боку дане нововведення не є аж чимось таким. 7 євро на три роки для людини, яка подорожує – це не гроші. Проте, якщо врахувати зарплати українців можна зрозуміти, що це буде додатковим гемороєм для них.

Треба зробити страховку, забронювати хостел, витратитися на транспорт, їжу, а тут ще й додатковий мінінгіт.

Як сказала одна моя подруга: «Спочатку простим смертним дають щось безкоштовно, а потім же у них це й забирають». Десь воно так і є. Цікаво було би глянути на членів ЄС якби вони платили цей внесок. Європа вирішила здерти з нас гроші.

Побачимо як буде це все на ділі. Насамкінець же додам, що мандрівники, які не мають 18-ти років та старші 70-ти можуть подорожувати не оплачуючи даний внесок.

А як ви, читачі блогу, відноситеся до даного нововведення Європарламенту?Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 05.07.2018 пише:

    Воробус замість того щоб розібратися відразу розігнав зраду).
    Як написано на тій же європравді, подібна процедура давно діє для поїздок до США, Канади, Австралії, і розробляти її почали ще до того як дали Україні безвіз, а не вчора, з метою когось “обдерти”). Запустять її, як було сказано не раніше 2021-го, та й то не в повному режимі.
    Тому я думаю поки рано робити висновки.

  2. Arwenita 05.07.2018 пише:

    Поки за кордон не виїжджала – тому наразі ставлюся нейтрально. Але для людини, яка подорожує, і не має таких статків, які дозволяють взагалі не заморочуватись цінами на будь-що, це негативний момент. Подорож і так тягне багато витрат – і планованих, і супутніх. А тут ще й “бонус”.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*