Про матч зірок, нічні пригоди й чому я не лягаю швидко спати

Нічні пригоди

Люблю філософствувати останнім часом, хоча в університеті цього предмету не любив. Здавалося, що викладач із своїми філософами зануди.

Часи змінилися і вже Воробус розмірковує на ту чи іншу тематику. Не знаю як це виглядає зі сторони, але, принаймні мені, подобається.

Отже, чим живу сьогодні?

Перш за все вчора відвідав поєдинок всіх зірок Екстра-ліги з футзалу. Чи сподобалося мені?

Та чому ні? Найголовніше, що прийшло багато людей, у місто Лева з’їхалася вся футзальна еліта. У майбутньому би хотілося, щоб міні-матч перед професіоналами провели представники федерації, журналісти, які висвічують гру «5 на 5».

Було би не менш цікаво.

Приїзд друзів до Львова

Саме на цю гру приїхало багато моїх друзів з яким було приємно побачитися. Довелося їх приймати, провести екскурсію містом і не лише. Через це пост хочеться висловити подяку їм. У них то я бував часто, а вони у мене ні.

Нічні пригоди

Не знаю чому так, але я без них не можу. Чомусь куди не їду чи не йду, то постійно щось не так. Добре що все добре завершилося. Колись мені навіть казали сиди вдома й пригод не буде. Будете сміятися, але й, перебуваючи вдома, пригоди також мене люблять. Біля хати стояла труба вже років 50 напевно і саме коли я залишився сам вдома, то вона впала. Сусіди навіть казали, що я її копнув. Розсмішили.

Про вплив на Воробуса

Як це не дивно звучить, але є люди, які на мене впливають. Сам в шоці, але це правда. Імен називати не буду, але вони є. По собі навіть можу сказати, що став чемнішим. Люди мені радять толкові речі й важко з ними не погодитися.

Ранкова лінь

Маю таку проблему. Вночі можу взагалі не спати, а зранку важко прокинутися. Для прикладу, сьогодні думав не стану з ліжка. Що робити з собою? Казала мені одна людина лягати спати не пізніше 23 години. У чомусь вона права.

Робочі вихідні

Кінець року, тому на вихідних треба добре буде напрягтися щоб закрити всі свої косяки. Тому, про святкування Нового року мова ще не йде.

Життя триває, попереду новий день, який сподіваюся буде спокійним.

Цінуйте людей поки вони є.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Омелян Косопизд 28.12.2018 пише:

    Який рахунок ?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*