Як помиритися з дівчиною, якщо вона не хоче розмовляти?

Як це зробити?

Вихідні тривають й вже традиційно на них у вашого автора є час, щоб порадувати наших читачів новими публікаціями.

Сьогодні на нашому ресурсі очікуйте обіцяний пост про місто Дунаївці, а також про подорож літаками. Це буде потім, а поки що «ловіть» чергову статтю у рубриці «Проблеми молоді».

На цей раз спробуємо подискутувати на тему сварок між людьми. Чи бувало у вас колись таке, що ви сварилися з дівчиною й вона згодом не хотіла з вами розмовляти? Думаю таке буває у всіх. Все-таки, подібні теми були актуальними колись, є актуальними зараз і будуть актуальними завжди.

Отже, моделюємо ситуацію. Дівчина на вас образилася, не хоче спілкуватися, що робити?

Є безліч способів повернути так звану дружбу, але ж який вибрати?

1. Вибачитися.

Якою би дівчина не була гоноровою, але саме слова вибачення – це те, що потрібно зробити у першу чергу. Прийшов, вибачився або ж зателефонував і вибачився. Так, можливо ще деякий період часу дівчина буде злитися, але потім має таки почати розмовляти з вами.

Все-таки, недаремно мені одна знайома казала, що треба бути щирим і казати так як є.

2. Купити квіти.

Та не обов’язково квіти, це може бути й інший подарунок. Прийшли, поцілували, подарували щось й вже до тебе інше відношення. Хоча, навіть подарунки – це також не головне. Як на мене, найголовніше – це увага.

3. Ініціювати зустріч.

Як варіант, але невідомо чи дівчина погодиться йти кудись з вами. Тому, тут бабка ворожила на двоє.

4. Змінитися.

Знаєте, як кажуть, якщо добре вплинути на людину, то вона може й змінитися. Так, дівчина й на далі не хоче розмовляти з вами, то просто змініться. Те, що вона з вами не говорить – не означає, що вона не спостерігає. Змінитеся, то й буде розмова. Зробити це важко. Але можливо.

5. Зробити грандіозний вчинок.

Звичайно, вам не дано розгадати всі таємниці жіночої душі, однак розтопити її здатний будь-який чоловік-завойовник. Для цього лише достатньо зробити романтичний або навпаки божевільний вчинок, який зможе здивувати дівчину. Обов’язково вчинок повинен бути присвячений скривдженій жінці. Ви можете подарувати їй побачення на даху, зробити хороший подарунок, влаштувати романтичний вечір, звозити в Європу або на море. Загалом, якщо дівчина серйозно образилася і не хоче розмовляти, просто треба відволікти її увагу і подарувати нові яскраві враження.

6. Нічого не робити.

Не люблю цього варіанту, але все ж він має право на життя. Всі люди дорослі і якщо нема бажання спілкуватися, то що вже вдієш. Треба змиритися з цим. Хоча, це найгірший варіант.

Дотримуюся думки, що якщо людина з вами спілкувалася, то так просто це все не може рухнути.

Любіть життя і шануйте людей поки вони є.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G. 24.02.2019 пише:

    Нашо миритися, як краще придушити 🙂

    • Lanagur 26.02.2019 пише:

      Notorious, ти бачу ще той дипломат))))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*