Чому дівчата коли курять, то ховаються?

Курці

Черговий робочий тиждень розпочався й настав час порадувати наших читачів новими публікаціями. І перше про що будемо говорити, так це про нашу прекрасну половину людства.

Що ж з нею не так? Невже знову насолили Воробусу?

Все гаразд, але турбує мене одне вічне питання. Не хотів колись про це писати, але таки прийшов на це час.

Чи зауважували ви колись як дівчата ховаються для того аби покурити? Останнім часом такі ситуації спостерігаю неодноразово. Одна або дві дівчини заходять за будинок, дивляться щоб їх ніхто не бачив і починають курити цигарки.

Для чого ховатися від людей? Невже Ви – жінки думаєте, що хлопці нічого не дізнаються. Жодна жуйка не в змозі приховати «курево». Особисто я навіть без побаченого досить часто можу визначити чи дівчина курить чи ні. Як саме? Достатньо звернути увагу на руки дівчини. На них все написано.

Та й зрештою запах диму також може бути присутнім.

Але, справа в іншому. Для чого ховатися?

Все рівно колись та й ті цигарки вилізуть боком. Ок, моделюємо ситуацію. Дівчата ховаються з цигарками щоб потенційні хлопці не побачили у них шкідливої звички. За певний період часу хлопець почне зустрічатися з дівчиною і що він не почує запаху цигарок? Це смішно і ще й як.

Особисто я недолюблю жінок, які мають цю шкідливу звичку. Уявіть собі, ти не куриш, а потім треба цілувати дівчину, яка курить. Брррр.

Бував у Європі й неодноразово. Для прикладу, у столиці Чеської Республіки міста Прага дівчата не соромляться своєї «вади». Вони відкрито курять. Подобається це потенційному хлопцю, ну, і добре, не подобається, то й хай йому грець.

Хотілося би почути й вашу точку зору, читачі блогу, по цьому питанню. Ви за чи проти щоб дівчата ховалися від оточуючих коли курять?

P.S. Вийшов з будинку у супермаркет, думаю хто ж це так ховається за кутом? А це чергові дівчата. Курити їм захотілося. Такі молоді, а вже нервові.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. The Notorious B.I.G. 18.03.2019 пише:

  P.S. Вийшов з будинку у супермаркет, думаю хто ж це так ховається за кутом? А це чергові дівчата. Курити їм захотілося. Такі молоді, а вже нервові.

  *Ну це краще ніж: “P.S. Вийшов з будинку у супермаркет, думаю хто ж це так ховається за кутом? А це черговий Гороб. Чекушку випити йому захотілося з горла. Такий молодий, а вже лимар.” 😀

 2. Arwenita 18.03.2019 пише:

  Ховаються, тому що підсвідомо їм соромно. До того ж зараз куріння – антитренд.

  Хоча, може, і навпаки. Ховатися, щоб покурити, – модно. Як ходити з підкатаними штанами і голими кісточками в холод собачий.

 3. Stakeholder 19.03.2019 пише:

  А я вважаю – правильно, нехай ховаються, оскільки так хоча б не будуть диміти на інших. Бо особисто мене в багатьох курцях, найбільше бісить те, що вони чомусь вирішили що це нікому не заважає, що можна йти по вулиці і курити, а ті хто йдуть за ними мають цим дихати. Або можна курити на зупинці, при чому замість того щоб стати на одному місці, то вони ще й ходять взад-вперед, так щоб часом хтось не залишився обділеним тим лайном, яке вони видихають. Причому ці речі дратують не тільки тих хто взагалі не курить, просто якщо я хочу покурити, то я покурю свою сигарету, а не буду дихати чужими відходами. А ті хто кинув, чи старається це зробити, напевно взагалі готові вбивати за таке. Тому, ті що ховаються, я – за вас, обома руками. Ховайтеся, і якомога подалі.

  • Arwenita 19.03.2019 пише:

   Особливо вейпери таким грішать. Таке враження, що вони вважають той дим з ароматом парфумами. І ті, хто йдуть позаду, ще й дякувати мають за таку “приємність”.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*