Про гномів, нові подорожі та куди пропав Воробус

Гноми

Черговий день настав і нарешті у вашого автора є час порадувати наших читачів новими публікаціями.

І перше про що будемо говорити, так це про філософію. Скучили за нею?

Чим на цей раз живе Воробус?

Отже, нещодавно мені вдалося знову відвідати Європу. На цей з компанією ми вирішили поїхати у польське місто Вроцлав. Цю подорож планував давно й навіть скажу більше, вперше в житті спробували подорожувати літаком. Чи переживав? Та чому ні, адже ніколи не піднімався у небо. Та й, якщо чесно, то цікавою була уся процедура оформлення квитків, виліт, приліт і так далі.

Тому, на днях очікуйте звіт про німецьке місто у Польщі.

До речі, Вроцлав сподобався, але щоб наші читачі розуміли, що це місто на пару з Варшавою та Гданськом є найдорожчими в цій країні. Все-таки, це вам не ціни в Україні.

Зламався телефон

В одному з попередніх постів я вже писав про те, що у мене зламався смартфон. Тому, поки його не зроблю, то не зможу поділитися фотографіями з поїздки. Всі світлини на апараті, а доступу до нього поки нема.

До речі, за дні відсутності смарта навчився жити без соціальних мереж. Так, є стаціонарний інтернет, але сиджу за комп’ютером не так часто якби це робив у телефоні.

Що ще?

Вчора знову ходив на тренування до «Майоли». Відчуваю по собі що додаю як у фізичному, так і тактичному плані. Колись я то виступав у багатьох лігах Львова, але ж окрім «дир-дир» фактично не тренувався. Тут умови значно кращі. До слова, на вчорашньому тренуванні сподобалася вправа з двома ігровими м’ячами.

Чемпіон Львівської області

Як не крути, але Воробус вдруге став чемпіоном Львівської області з футзалу. Правда зробив це я не у ролі гравця, а прес-аташе, але, тим не менше, приємно.

Далі здалося би ще й виграти Другу лігу України. Срібну медаль «Княжого ринку» я вже маю, тепер хочу золото.

Нові подорожі

Вже згадував колись, що березень буде для мене дуже насиченим. Після Вроцлава на Воробуса точно очікує поїздка в Ужгород. Місто, в якому я колись вже бував, але належним чином так і не дослідив. Повертаюся сюди після 5 років перерви. Має бути весело.

Куди поїду ще, нехай це буде маленьким секретом. Незабаром все дізнаєтеся.

Залишайтеся з нами.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Lanagur 05.03.2019 пише:

  і що з того написаного про гномів і де філософія?)))))

 2. BladeRuner 05.03.2019 пише:

  Воробусе, цікаво читати тебе, але попрацюй над подачею тексту, постійно одні і ті самі словосполучення і конструкція речень. А ще онови гардероб, бо вдягаєшся як “вуйко” старий якись, все висить, не пасує.

  • The Notorious B.I.G. 07.03.2019 пише:

   За які кошти оновити, як він усе пробухує 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*