7 вагомих причин отримати вищу освіту за кордоном

освіта за кордоном

Вступна компанія в Україні добігає до завершення. Її супроводжують радість і розчарування вчорашніх школярів, хвилювання їх батьків. Система вищої освіти в Україні в останні роки зазнала деяких змін, які вселяють надію на те, що незабаром в нашій країні можна буде отримати якісну, сучасну і престижну освіту. Однак невідомо, коли це станеться, так що якщо є можливість відправитися на навчання за кордон, нехтувати нею однозначно не варто.

Але якщо у вас все ще є сумніви, не хвилюйтесь! Багато абітурієнтів по всьому світу це роблять. Виїзд за кордон на навчання – це сміливий крок і, мабуть, одне з найважливіших рішень, що змінюють життя.

Якщо вам все-таки потрібна моральна підтримка, ось сім вирішальних причин, які таки переконають вас почати шукати свій ідеальний іноземний університет.

1. Можливість побачити світ, подорожувати у інші країни

При прийнятті рішення навчатись закордоном це, мабуть, найвагоміша причина. Під час навчання у вас буде можливість досліджувати та відвідувати нові місця, зануритися в культуру країни, в якій ви будете отримувати освіту. Завдяки міжнародним програмам студентського обміну можна поїхати навчатися і в інші країни світу.

2. Перейняти нову культуру з «перших рук»

Всі ми виростаємо в нашій власній культурі та традиціях, тож коли ви вирішили вчитися за кордоном, ви побачите інші ментальності та культури, це завжди цікаво та захоплююче. Звичайно, інколи можна відчути і культурний шок, але це не повинно стримувати, в чужій культурі завжди знайдеться щось хороше, щоб перейняти собі. Не соромтеся розповідати і про культуру своєї країни, для іноземців це шанс пізнати Україну з перших вуст.

3. Можливість знайти іноземних друзів

І хоча на початку це може здатися досить складним завданням, ви повинні усвідомити, що подружитися – це найпростіша річ, при умові що ви відкриті до спілкування, готові до участі у поаудиторних заняттях.

освіта за кордоном

4. Можливість вдосконалити знання з іноземної мови

Звичайно, якщо ви розглядаєте навчання закордоном, то базовий рівень знання іноземної мови є обов’язковим. Можливо, ви трохи вивчили англійську у школі чи на курсах, проте вам завжди знадобиться використовувати її в реальних ситуаціях та взаємодії. Подумайте, скільки нюансів ви дізнаєтесь при спілкуванні з однокурсниками, друзями та знайомими за кордоном, під час навчання та складання іспитів.

5. Міжнародний диплом зробить вас досвідченішим

Це може прозвучати банально, але все ж освіта за кордоном зробить вас людиною набагато досвідченішою. Навчання за кордоном – це час та досвід, що у будь якому випадку змінюють ваше життя. Коли ви навчаєтесь за кордоном, то дізнаєтесь про нових людей, торкаєтесь різних культур, отримуєте безліч нових перспектив.

6. Омріяна робота, ось і я!

Ще одна важлива перевага навчання за кордоном полягає у тому, що ви можете додати цей пункт у своє резюме. Це допоможе вам виділитися з натовпу, показати, що не боїтеся змін. У сучасному все більш глобалізованому суспільстві будь-який міжнародний досвід є дуже важливим.

7. Знайти себе

Нарешті, ще одна користь навчання за кордоном – це побачити себе з нового ракурсу. Перебування на новому місці далеко від родини та друзів може бути непростим, та це перевіряє вашу здатність адаптуватися до різних ситуацій. Це означає, що ви навчитеся бути незалежними та зрілими, і станете впевненішими у собі та зростете як особистість.

освіта за кордоном

Життя студента-міжнародника, безумовно, має значно більше переваг, ніж недоліків. Тож починайте шукати свій університет по всьому світу і не бійтеся реалізувати мрію про навчання за кордоном!

Якщо вас цікавить середня або вища освіта за кордоном – радимо звертатися до освітньої агенції SIMPLEX.UA, яка може допомогти з вибором вузу, освітньої програми та з усіма пов’язаними зі вступом формальностями.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*