«Галицька здоба» у весняному турнірі «V9KY». Статистика

Богдан Стефанків

4 травня 2019 року на штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) стартував весняний сезон у Всеукраїнському турнірі «V9KY».

Взяла участь у цих змаганнях і «Галицька здоба», яка, у підсумку, здобула срібні нагороди першості, пропустивши вперед «Княжий ринок». «Пекарі» за вісім проведених матчів зуміли здобути 7 перемог та ще один раз наша команда поступилася.

Забили «червоно-жовті» 65-ть (це більше чим 8 голів за гру), пропустили 19 голів (в середньому 2 голи за гру).

Перший гол на турнірі «Галицька здоба» забила у першому турі в грі проти «Юності». Автором влучного удару став Назар Лютий, який відзначився на 9-й хвилині гри.

Останній же гол забив ще один Назар, капітан нашого клубу Назар Яцишин у грі 8-ого туру проти «Княжого ринку». Відбулося це на 20-й хвилині головного протистояння чемпіонату.

Кращим бомбардиром «пекарів» та усієї першості став Богдан Стефанків, який за вісім поєдинків зумів наколотити у ворота суперників 16 (!) голів (в середньому два голи за гру).

До слова, саме Бодька став автором єдиного пента-трику за «Галицьку здобу» (відбулося це у матчі проти «Gulfstream») та автором найшвидшого голу (у грі проти «Бізонів» - 11:4 відзначився на 1-й хвилині).

Найбільшу перемогу наша команда здобула в грі проти «Ескадри» - 14:1. Єдина «суха» у матчі проти LTM – 9:0.

За весь весняний чемпіонат «пекарі» заробили лише 5-ть жовтих карток. Найбільше постарався Сергій Шафранський (двічі бачив перед собою «жовте» світло).

Загалом же головний тренер «Галицької здоби» Сергій Тригубець у весняній першості Всеукраїнських змагань «V9KY» задіяв 22 гравці.

Богдан Стефанків – 8 матчів (16 голів)
Назар Яцишин – 7 (11)
Данило Сивак – 7 (11)
Сергій Шафранський – 6 (7)
Олег Партика – 6 (3)
Нікіта Єлфімов – 6 (2)
Назар Лютий – 6 (1)
Антон Денчук – 6 (0)
Олексій Чекаленко – 5 (4)
Юрій Горбонцов – 5 (4)
Ярослав Писько – 2 (3)
Богдан Романчукевич – 2 (1)
Олександр Хлюбко – 2 (0)
Антон Чудний – 2 (0)
Марко Артишко – 1 (0)
Юрій Герчаківський – 1(0)
Олег Данилович – 1 (0)
Володимир Бобилєв – 1 (0)
Микола Богданов – 1(0)
Влад Константінов – 1(0)
Ярослав Шуптар - 1 (0)
Микола Матляк – 1 (0)

Також суперники нашої команди забили у свої ворота два голи.

Кращий гравець «Галицької здоби» у весняному чемпіонаті «V9KY» за версією прес-служби – Богдан Стефанків.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*