Підсумки роботи блогу Воробуса у червні 2019 року

Фонтан

Червень передав естафету липню, то ж настав час підвести підсумки роботи Ігоря Воробуса на блозі у місяці що минув.

Що було цікавого, що вдалося зробити, а що ні та чого слід очікувати у цьому місяці від мене читайте далі.

Отже, до плюсів я б відніс наступні події:

1. Вдалося відвідати польське місто Лодзь й стати свідком перемоги молодіжної збірної України з футболу на чемпіонаті світу. Цю подорож я не забуду ніколи, адже таке запам’ятовується на все життя. Як ми їхали туди, як диміла машина, які проблеми були з квитками, яка спека панувала в ці дні у Польщі і найголовніше – перемога збірної. Якщо чесно, то я не знаю чи я ще колись стану свідком такої події у світі футболу.

2. Велосипедні прогулянки.

Після того, як набрав вагу я всерйоз задумався над своєю спортивною формою. Футбол я закинув, бігати теж перестав, то вирішив сісти на велосипед. Для себе відкрив дуже багато нового. Сподіваюся до кінця теплих днів буде не менше приколів.

3. Відновлення футбольної кар’єри.

Думав вже її завершувати, а тут на тобі – надійшла пропозиція від «Першої Приватної Броварні» виступати на чемпіонаті під егідою ОАКЛ. Прийняв її залюбки, адже мені гарантували місце в основному складі. Несподівано, але після 5-ти зіграних матчів, ми маємо 10-ть очок й на досягнутому зупинятися не збираємося.

4. Подорожі.

У гори вибратися так і не вдалося. Все-таки, часу у мене обмаль й максимум, що я зробив, так це поїхав у Сваляву та, увага, Прилбичі (місце народження Андрея Шептицького).

І ще, я написав багато публікацій. Хороша традиція. Секрет успіху? З'явилося більше вільного часу.

Чим планую займатися у липні? Перш за все працювати. У відпустку я піду не скоро, то ж доведеться ходити на роботу та щось робити. Можливо у липні, нарешті, кудись поїду. Хотілося би в гори, але ж не все так просто. За те, серпень обіцяє бути дуже багатим на різноманітні події.

Залишайтеся з нами.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*