Про поразку від “DevPlanet”, осінь та чому всі кажуть, що я схуд

Робочий тиждень триває, а це означає, що вашого автора пробило знову на філософію. Як же без неї?

Пора вже й щось написати про себе.

Розпочнемо з погоди. Не знаю як там кого, а вона мене дуже дратує. Складається таке враження, що літа вже не буде й попереду осінь, а за нею зима. Істотно похолодало й навіть більше – люди навкруги почувають себе дуже погано. Ваш автор не є виключенням. Серйозно простудився й на вчорашню гру чемпіонату ОАКЛ вийшов з температурою.

Як наші читачі зрозуміли, поступово ми перейшли до футболу. Вчора команда, за яку я виступаю «Перша Приватна Броварня» провела свій черговий поєдинок у кваліфікації за потрапляння у Гранд лігу. Одразу ж зазначу, що після гри з «DevPlanet» шансів на вихід у дивізіон найсильніших, так виглядає, фактично нема.

Вчора ми грали добре миттєвостями, але як і у грі проти «Знесіння» понапривозили собі голів й програли. Після гри багато хто казав, що Воробус був кращим гравцем матчу, хоча я так не вважаю. Так, багато відбив, неодноразово виручив «пивоварів», але пропущені м’ячі в більшості на моїй совісті.

Тепер на нас очікує ще одна гра чемпіонату проти «Арт-Стиль», після чого буде сформована Гранд та Перша ліги. Ось там вже треба себе показувати у всій красі.

Воробус схуд

Нова фішка й нові розмови про мене. Якщо бути відвертим, то дійсно скинув кілограм п’ять. Не те що захворів, просто побачив на початку літа що серйозно почав набирати й, якщо б так продовжилося, то незабаром би ледь ходив.

А так почав знову грати у футбол, їздити на велосипеді й навіть качати прес. Собою, читачі блогу, треба займатися. Моя вам порада.

Запах відпустки

До неї у мене ще менше місяця, але, якщо чесно, то вже б йшов у неї. У Львові холодно, хочеться поїхати у теплі краї й, нарешті, полежати на сонечку й нічого не робити.

Вибори

Я знову записався у виборчу комісію й вже зараз бачу, що приколи з парламентськими будууть ще ті. Хочете приклад? Прийшов на засідання, а голови нема й не буде. Весело то як.

Життя триває, а з ним і будуть з’являтися чергові пости на блозі, який зараз читаєте. Вже незабаром очікуйте пост про те, як Воробус замовляв піцу через новий сервіс доставки «Glovo».Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 10.07.2019 пише:

    Я знову записався у виборчу комісію й вже зараз бачу, що приколи з парламентськими будууть ще ті. Хочете приклад? Прийшов на засідання, а голови нема й не буде

    може вона в тумбочці?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*