Воробус знову ганяє містом на велосипеді

Воробус і велосипед

Вечір вівторка й Ігор Воробус продовжує розповідати про свої пригоди. Як бачите, нарешті блог став блогом і я розповідаю про своє життя, а не даю загальні новини. Поступово ми перейшли й до такого формату.

Про що будемо говорити сьогодні? Все просто, про пригоди на велосипеді.

Як відомо, наприкінці минулого тижня зі мною трапився черговий казус. Повертаючись з футболу додому в районі АС-2 я пробив переднє колесо. Довелося тягнути свій транспортний засіб на руках додому. Це мені вартувало серйозних надзусиль, але для себе певні висновки зробив. Треба бути акуратним і не піддаватися паніці.

Де заклеїти колесо? Це питання мене також турбувало. Багато організацій мені тупо відмовили по причині невигідної фінансової сторони. Десь їх також можна зрозуміти.

Тому, як там не крути, а довелося клеїти колесо самому. Що я зробив? Спершу довгий час шукав ремпакет. Це свого роду поклейка колеса. Думав її придбати у спорттоварах, а, як виявилося, їх у центрі нашого міста давно нема. Знайшов бажане аж на краківському ринку у господарських товарах.

Особливої складності заклеїти колесо нема й вже у понеділок Ігор Воробус знову їздив на велосипеді. Нарешті я накачав як слід колеса, відремонтував коробку передач й тепер можна знову насолоджуватися спортивною їздою. Не повірите, але вчора я знову їздив у район АС-2. Майже кожного тижня там проводяться футбольні поєдинки нашої команди «Перша Приватна Броварня», а йти пішки чи їхати автобусом особливого бажання я не маю.

Сказати що я був аж надто обережним – це нічого не сказати. Їхав як завжди, але чомусь у районі АС-2 я почав приглядатися до дороги. Можливо там знову валяються цвяхи?

Їх не було й Слава Богу.

Назад відчув справжній кайф від поїздок на велосипеді. Вечір, прохолодна погода, їдеш по велосипедній доріжці й лише набираєш швидкість.

До речі, вчора мене пропускало на переході багато водіїв. Не всі ж «забили болт» на велосипедистів. Є й нормальні. Мабуть вони також мають велосипеди й час від часу на них катаються. Усіляке буває.

Ну, і окрема мова про людей, які ходять по велосипедних дорогах. Коли ви вже навчитеся мати повагу до людей на двоколісних? Вони ще й, як виявилося, хамлять.

Життя триває, а з ним і пригоди Ігоря Воробуса на велосипеді. Якщо все буде добре, то цілком ймовірно, що вже цієї суботи подолаю марафонну дистанцію.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. The Notorious B.I.G. 03.07.2019 пише:

    А в велосипеда колір то бабський 🙂 🙂 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*