Юрій Раба: Пишаюся, що виступав за «Галицьку здобу»

Юрій Раба

Цей гравець був одним із тих, хто першим виступав за «Галицьку здобу». За 69-ть проведених поєдинків у складі «червоно-жовтих» він здобув п’ять статуеток кращого воротарем і був у складі «пекарів», який здобув перше чемпіонство в історії команди у Третій лізі футзалу Львова.

Юрій Раба про перші кроки у «Галицькій здобі, травму й чи планує повернутися «додому» у майбутньому й не лише поспілкувався у розмові з прес-службою нашої команди.

- Юріє, Ви були одним із тих футзалістів, які розпочинали творити історію футзальної команди «Галицька здоба». Як тоді виник варіант з «пекарями» і які враження залишилися від виступів за нашу команду?
- Так, звичайно, я часто згадую виступи за «червоно-жовтих». Як виник варіант з «пекарями»? Один з тодішніх гравців «Галицької здоби» Артур Лупін запропонував прийти на тренування перед турніром, я добре себе зарекомендував і після цього я став повноцінним гравцем «пекарів». Якщо не помиляюся, це був 2013 рік. Пишаюся, що виступав за «Галицьку здобу».

- Спершу Ви тренувалися самі, потім до керма команди прийшов Сергій Тригубець.
- Десь побачили що зупинилися в розвитку і президент клубу Романа Палідович знайшов нам «коуча». Після приходу Сергія Івановича тренування стали цікавішими, відчувалася «рука» професіонала. Зрештою, згодом це й почало приносити результат.

- Чому ж тоді покинули лави «Галицької здоби»?
- Через травму. На жаль, вони мене почали турбувати ще з юних років, коли ще пробував свої сили у великому футболі. Якщо тоді, ще вдалося її залікувати, то після виступів у футзальних змаганнях довелося зробити довгострокову перерву.

- Чим займаєтеся зараз і чи намагаєтеся повернутися у великий спорт?

- Зараз наполегливо працюю системним адміністратором, виховую сина Льва. Мрію щоб він також грав у футбол, але вже на професійному рівні.
Щодо мене, то у футзал, на жаль, поки що ще не граю і не знаю чи повернуся.

- За виступами своєї колишньої команди слідкуєте?
- Безперечно, адже досі є частинкою неї. Дуже подобається як «пекарі» з року в рік здобувають нові кубки та нагороди.

- Якби зараз запропонували повернутися до складу «Галицької здоби» Ви б погодилися?
- Так, навіть не роздумуючи.

- Зробимо екскурс в історію. Юрій Раба є одним із рекордсменів команди, адже виступів за «червоно-жовтих» Вам вдалося отримати п’ять (!) статуеток кращого воротаря, яка з них найпам’ятніша?
- Мабуть та, коли я з командою здобули перемогу в «золотому» матчі Третьої ліги футзалу Львова над «Інкогніто 2», а після гри мені вручили статуетку кращого «кіпера» ліги.

- Назвіть символічну четвірку «Галицької здоби»за версією Юрія Раби?

- Чекаленко Олексій, Яблонський Андрій, Котович Володимир та Коваленко Володимир. З останнім, до слова, було найбільше взаєморозуміння.

- Що треба зробити аби стати хорошим воротарем?
- Вірити у себе, мати хорошого тренера та колектив, який би тебе підтримував.

- Коли прийдете повболівати за нашу команду в офіційних поєдинках?

- Вже зовсім скоро. Скажу навіть більше, планую це зробити з сім’єю .

- Ваші побажання всім теперішнім гравцям, керівництву та вболівальникам «Галицької здоби»?
- Бажаю не зупинятися на досягнутому та йти до нових вершин.

Розмовляв Ігор Воробій, прес-служба ФК «Галицька здоба»Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*