Що нового в Iphone 11?

Що нового в Iphone 11?

Сьогодні поговоримо не про футзал і не про подорожі Ігоря Воробуса в гори, а про мобільні телефони.

Ледь не кожного дня розумію, що наш народ не так вже погано живе як здається на перший погляд. Всі так жаліються що нема грошей, погано живуть, а ходять з айфонами й не останньої моделі. Навіть вчора бачив як їхала дівчина у маршрутці, водій сказав платити, а вона йому у відповідь – нема грошей, а «залипає» в айфоні.

У вашого автора на роботі також ледь не кожен працівник носить «яблуко». Нове покоління людей, що тут скажеш.

Воробусу до такого телефону ще далеко. Та й, якщо й і куплю Iphone, то ця модель стане неактуальною. Вже зараз у світ вийшов новий апарат 11-ої версії. Подивитись як виглядає це чудо техніки можна, наприклад, тут: iPhone 11 256Gb Green.

Як бачите, його ціна перевалює за 1000 доларів за одну штуку. Щоб купити даний апарат вашому автору доведеться продати щось дорогоцінне з квартири. Міг би велосипед, але це хіба що вистачить для чохла. Хоча, як на мене, краще таки купити простенький автомобіль. Але, про це поговоримо вже у найближчих публікаціях на блозі.

Поки що ж вертаємося до наших пирогів.

Iphone 11

Жарти жартами, але що ж нового в Iphone 11? Порівняємо його з Iphone 8:

  • дисплей тут має не 4.7, а від 5.8 до 6.5 дюймів (залежно від моделі);
  • корпус як був із скла та алюмінію, так і залишився;
  • камера. Тут є зміни. В «11» – є система із двох камер 12 Мп, плюс є підтримка нічного режиму (у моделі PRO камер є три);
  • фронтальна камера. Камера TrueDepth, Фотографії із розширенням 12 Мп, Кінематографічна стабілізація відео (4K, 1080p і 720p)
  • розміри: Iphone 11 – важкий, товстіший і довший. Щодо ваги, то вона складає – 194 грами і це найважчий Iphone за всю історію «яблука». Pro і Pro max важать відповідно 188 і 226 г. До слова, треба буде собі придбати вагу аби у майбутньому теж важити не лише себе, а й апарати, якими користуюся.
  • процесор A13 Bionic із системою Neural Engine 3-го покоління, захист від води при зануренні на глибину до 2 метрів тривалістю до 30 хвилин. Це означає, що ви можете спокійно пірнати у море й фотографувати рибок. Нарешті;
  • face ID. Якщо у «8» ідентифікували людину за допомогою відпечатків пальців, то в «11» все набагато цікавіше. Абонента телефон ідентифікує за допомогою лиця. Ось до чого дійшли технології;
  • звук та відео – просторове аудіо з підтримкою Dolby Atmos, відео 4K з частотою 24, 30 або 60 кадрів / с, HD-відео 1080p з частотою 30 або 60 кадрів / с, розширений динамічний діапазон під час зйомки відео з частотою до 60 кадрів / с, уповільнене відео 1080р з частотою 120 або 240 кадрів / с;
  • відео – підтримка Dolby Vision і HDR10.

Насамкінець, щоб наші читачі мали ще більше уявлення про новий Iphone, пропоную переглянути наступне відео:Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*