Подорож в Індію: особливості місцевого транспорту та цін на проживання

Потяг

Продовжуємо розповідати про таку цікаву країну як Індія завдяки Sofi та Vovas.

ГОТЕЛЬ

Ціни на готелі тут дуже й дуже привітні. Ліжко у хостелі можна знайти від 40 грн, а повноцінну кімнату зняти від 150 грн на добу. Ну все звісно залежить від умов. Готелі за 300 грн на добу цілком пристойні. Також потрібно звикнути, що у майже всюди у ванних кімнатах немає звичних нам душових кабін, тут приймають душ відразу у самій ванній кімнаті. Також індійці не користуються туалетним папером, а у всіх готелях чи публічних туалетах є маленький душ. Також привикніть, що в готелях завжди потрібно вказувати свою українську адресу, звідки приїхав і куди прямуєш в Індії.

Номер у готелі

ГРОШІ

Валюта Індії – рупія. Коштує приблизно 40 копійок. Є банкноти номіналом 10, 20, 50, 100, 500 і 2000. Щоб легше зорієнтуватись у ціні, я постійно ділив на 2 і отримував трохи завищену ціну)

МІСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

Тут все залежить від величини міста.

МЕТРО

Розвивається в Індії доволі швидко. І у Колькаті, і у Джайпурі, є лише одна гілка метро, але і там, і там його активно будують.

Метро

АВТОБУС

У Колькаті проїзд коштував 5-6 рупій. Тут автобуси дуже популярні.

Салон автобуса

Прямо на автобусі розмальованому у різні кольори написаний його маршрут. Ну і обов’язковий атрибут – «закликала», який може вас вмовити поїхати навіть туди, куди вам не треба)
ТУК-ТУК. Найбільш популярний транспорт в Індії. Це такі триколісні маленькі мотоцикли із 2-3-ма місцями.

Таксі

У маленьких містах вони виконують місію міських автобусів, або таксі. Як автобуси вони їздять по головних вулицях. Дуже вигідний транспорт для пересування. Але потрібно ще до посадки домовитись із водієм за ціну. Також раджу збивати ціну вдвічі відразу і так домовлятись. Місцеві на тук-туках маршрутках їздять за 10 рупій, на особистий транспорт як таксі можна домовитись від 30 рупій. Але водії можуть називати суму і 150 рупій, там де реальна ціна 30, тому варто знати кілометраж і торгуватись.

Також читайте:   Львів очима туриста

ВЕЛОРІКША І РІКША

Також ще є і такі види пересування. Дуже вигідні на малі відстані і коли ви хочете побачити місто. Ціни приблизно, як і в тук-туках.

Таксі

ТАКСІ

Щоб пересування було дешевшим і максимально комфортним раджу користуватись додатком OLA. Це система таксі, яка діє по всій Індії. В додатку можна вибрати маршрут, можна вибрати вид транспорту (share, тук-тук, таксі, таксі преміум-класу і т.д.) Докладно зупинимось на share. Це вид таксі, коли водій підбирає людей, яким по дорозі і це найдешевший вид перевезення. Потрібно вибрати чи ви будете один, чи вас двоє і замовити авто. Ви можете їхати від початкового пункту в кінцевий і самі, а можете по дорозі ще за кимось заїжджати. Якщо дуже спішите, то це не ваш варіант, а якщо маєте трохи часу, то можете сміло замовляти такий варіант. Ціни доволі приємні. За 13 км ми заплатили 97 рупій. Якщо замовляти тук-тук через цей додаток, то подорож до 4 км, буде коштувати 29 рупій. Також в Індії є і Uber.

Більше фото ТУТ.

У Індії ніхто ніколи не зупиниться вам на переході, тут такого не існує. Тут немає швидкостей у містах, бо дуже завантажений трафік і немає як таких правил, всі їдуть і сигналять. Як не дивно, не має і аварій, як у нас, і все через те, що швидкість не більше 40 км/год.

Далі буде…

Автор статті: Sofi.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Людинасиняк 05.11.2019 пише:

  Ігорчик ти хоть в тій Індії був?

 2. Stakeholder 06.11.2019 пише:

  я так розумію Індія – це напрямок для любителів жесті, або для любителів Європи, в яких поки на неї немає грошей. З’їздив в Індію і зрозумів: Україна – це Європа))

 3. Vovas 06.11.2019 пише:

  В Індії дуже брудно, антисанітарія. Зате приємні люди. Можна ву
  Ідчути себе зіркою, бо всі з тобою фотографуються?

 4. Roman 25.12.2019 пише:

  Не знаю як в Індії, але індуси які до нас на навчання приїжджають не всі дуже чемні і привітні. Вони тут намагаються своюантисанітаріюрозвести…
  Хоча трапляються і хороші, це я про медиків студентів, бо сам вчився в медичному, де багато іноземців і дуже багато індусів

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*