У кінотеатрах України розпочався прокат фільму “Термінатор: Фатум” + враження

Фатум

Давненько ми нічого не писали в рубриці «Фільми та телепередачі».

Чому так сталося? Мабуть тому, що ваш автор не мав часу ходити у кінотеатри.

Вільних дві години таки знайшов і завітав на фільм, який можна сказати є культовим, всіх часів і народів чи як там його ще називають – «Термінатор».

На днях в українських кінотеатрах відбулася прем’єра шостої частини – «Фатум».

Що це за фільм, актори, сюжет, враження від Воробуса, традиційна оцінка й не лише читайте далі.

Отже, фільм «Термінатор: Фатум» – виробництво США, 2019 року випуску.

За жанром – це фантастика, бойовик, пригоди.

Сценарист: Джеймс Кемерон, Джош Фрідман

Продюсер: Джеймс Кемерон, Девід Еллісон

У головних ролях: Арнольд Шварценеггер, Лінда Хемілтон, Маккензі Девіс, Дієго Бонета, Гебріель Луна, Наталія Рейс, Том Хоппер, Едвард Ферлонг, Наталія Рейес.

У світі прем’єра відбулася 23 жовтня, до нас кінострічка «дійшла» на початку листопада.

Тривалість – 122 хвилини.

Бюджет – 200 мільйонів доларів.

Щодо вікових обмежень, то вони є. Дивитися «Термінатор: Фатум» можуть люди, яким виповнилося 16 років.

Тепер до сюжету й вражень

Попри те, що корпорація “Скайнет” переможена, у Сари Коннор знову з’являються небезпечні вороги з майбутнього – система “Легіон”, яка також прагне влаштувати людям Судний день, і нове покоління термінаторів Rev-9. Втім, і союзники у жінки, яка з віком не розгубила бойових навичок, теж є – прибула з майбутнього бійчиня опору Грейс і Т-800, який живе під прикриттям. Разом їм належить захистити дівчину по імені Дані, котрій судилося очолити сили людства у боротьбі з “Легіоном”.

У фільмі знову є слабі термінатори, є прості люди, які показують мегабійцівські якості, а а також робот, якого неможливо здолати. Я його називаю «плавучий».

Класно з’являється у фільмі «Шварц». Арні такий собі старий термінатор про якого всі давно забули. Проте, й він, як виявляється, на серйозному ходу й може дати відсіч кому-небудь.

Чи буде продовження?

Однозначно на це питання відповісти не можу, адже у 2017 році Джеймс Кемерон заявив, що «Фатум» стане останнім у серії фільмів про термінатора. Переглянувши фільм, однозначно такого сказати не можу. Так виглядає, що продовження можливе.

Щодо традиційної оцінки від Воробуса, то даному фільму поставлю балів так 9 із 12-ти. «Термінатор: Фатум» не є скучним, дивитися можна й навіть інколи не говорити, а захоплюватися картиною.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*