Гранд ліга Львова. ФК «Галицька здоба» – «NG Metal». Анонс

Галицька здоба - NG Metal

Завтра, 3 грудня, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) продовжаться змагання у Гранд лізі Львова. Зокрема, будуть зіграні поєдинки четвертого туру.

На ФК «Галицьку здобу» у цей день очікує протистояння з «NG Metal».

Представляємо суперника:

«NG Metal» - команда була заснована у 2007 році.

Президент - Каніцький Андрій Богданович
Капітан - Маринюк Мар'ян Михайлович
Головний тренер - Денис Василь Ярославович
Адміністратор - Шняк Назар Миронович

Кольори - блакитні. В цьому сезоні - відбувся ребрендінг, кольори форми - синьо-червоні, але основними залишаються блакитні.

Здобутки в змаганнях АФЛ: переможець Гранд ліги літо 2019, бронзовий призер - літо 2018, кількаразові призери Бізнес Ліг.

Завдання на сезон – перемога у Гранд лізі Львова.

Історія взаємовідносин:

За всю історію існування команд між собою вони зустрічалися 7 разів. З них: у 6-ти поєдинках перемагала «Галицька здоба», один раз суперники розійшлися миром. Жодної перемоги в активі "металістів".

Різниця забитих та пропущених м’ячів: 33-20 на користь «пекарів».

До очного протистояння суперники підходять, перебуваючи у статусі лідерів чемпіонату (по 6-ть балів в активі). Щоправда, «NG Metal» зіграв на один поєдинок більше.

У новому чемпіонаті «Галицька здоба» поки що лише перемагала (АК «Старяву» - 6:2 та «Фуджікуру» - 5:3- авт.). Щодо «NG Metal», то підопічні Василя Дениса дві перемогли («DevPlanet» - 10:3 і «CoreValue» - 2:0 - авт.) та один раз поступилися (АК «Старяві» - 2:3-авт.).

Як буде цього разу покаже її величність гра.

Насамкінець додамо, що поєдинок між «пекарями» та «металістами» розпочнеться о 19 годині 30 хвилин.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*