Як охамів Київстар

Київстар

Свята тривають, ніби все добре, але добре ніколи не буває. Чомусь із початком нового року вирішив виділитися Київстар. І варто сказати, що виділитися з негативної сторони.

Я мало коли матюкаюся, але вони охаміли у крайнощі.

По-перше, прокидаюся сьогодні зранку, а на мій телефон приходить смс-сповіщення із погодою в Києві. Я просив мені підключати цю послугу? Ще, як виявилося, гроші з рахунку було знято вчора.

Знаю, зараз мені багато буде дорікати, що я сам підключив цю послугу? Але, це не так, адже протягом двох днів мій мобільний апарат фактично лежав і я ним не користувався. Так для чого Київстар таке робить?

Подібний випадок виник не лише у мене, а й в одного з моїх родичів. Цирк на дроті.

Ок, послугу успішно відключив. Оператор, з яким зв’язатися дуже важко відписав наступне: «У якості лояльності, я передам заявку на розгляд можливості повернення коштів у сумі 2.56 грн. Крайній термін розгляду заявки: 13.01 15:00. Про результат Ви будете проінформовані в смс, будь ласка, очікуйте».

Але, і це ще не все. Смс-підписки – це не найголовніше що сталося з компанією.

Ще перед Новим роком багатьом абонентам прийшло смс, що вже у лютому тарифні плани суттєво подорожчають. Для прикладу, до цього часу я платив 75 гривень на місяць. Мене ж попередили, що на протязі двох місяців мій тарифний план буде на таких же умовах обслуговуватися, але платити треба 125 гривень. 50 гривень подорожчання пакету?

Київстар побив усі можливі рекорди підняття цін. Намагаюся знайти дешевший пакет, але нічого немає. Весело аж плакати хочеться.

Хто там кажуть купив той Київстар? Фрідман? З такими тарифами далеко не заїдеш.

Яка альтернатива? Все йде до того, що багато абонентів будуть тупо відключатися від послуг цієї компанії. Воробус, швидше за все також піде подібним шляхом.

Що робиться в інших компаніях, які надають послуги зв’язку? Тарифні плани теж дорожчають, але на 20-30 гривень і то збільшується кількість мегабайт для «посиденьок» в Інтернеті, кількість хвилин на інші мобільні оператори.

Одним словом, стільки років користувався Київстаром і нарешті всерйоз задумався над зміною мобільного оператора.

Хто що може порадити? Вислухаю кожного. Пишіть свої домисли у коментарях.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 09.01.2020 пише:

  Змінити оператора – не вихід. На що міняти? Водафон – якість зв”язку, відверто кажучи, гидотна. Сигнал постійно зникає. Та й тариф найдешевший – 85 грн. Лайф? Але тоді потрібно, щоб принаймні 80% твоїх контактів теж обрали цього оператора. Інакше нема жодної вигоди.

  На жаль, все дорожчає. Не тільки мобільний зв”язок. Наразі достойної альтернативи Київстару я не бачу. Тому навряд чи відбудеться масова втеча користувачів Київстару до інших операторів.

 2. Patron 09.01.2020 пише:

  Арвеніта і інші, вихід є – тариф лайфа за 60 грн, 20 ГБ нету і 500 хв. На всі номери!

  • Arwenita 10.01.2020 пише:

   У мене в день приблизно 120 хвилин йде. Тому Лайф – не вихід для тих, хто багато спілкується.

 3. Петро 09.01.2020 пише:

  Є кілька варіантів:
  1. Кілька місяців тупо не платите абонплату і Вам запропонують вигідний пакет за 35 чи 50 грн в місяць. Коли знову піднімуть ціну – знову не платите і так по кругу. У людей зазвичай 2 сімкарти то по одній платять то по іншій – і на обох зберігається тариф 35 грн.
  2. Переходите на контракт і там уже ніхто не буде Вас намахувати – який тариф підключили – таким і користуєтесь. Наразі найдешевший тариф 100грн в МІСЯЦЬ замість 125 на 4 тижні. Я на контракті ще з травня 2019 – небуло ні натяку на зміну тарифу примусово, ні списань по послугах, на які не підписувався. Підтримка навіть о 22:00 відповідає за хвилину.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*