Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» проекзаменує «GTL»

Зіграємо проти GTL

Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» проекзаменує «GTL».

Сьогодні, 25 лютого, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) продовжаться змагання у найсильнішому дивізіоні Львівської області з футзалу.

На «Галицьку здобу» в цей вечір очікує протистояння з явним аутсайдером цьогорічних змагань «GTL».

Чому з явним, адже після 11-ти проведених матчів підопічні Ігоря Романишина спромоглися набрати лише один заліковий бал і зараз команди розділяє 18 очок. «GTL» займає дев’яту сходинку в турнірних перегонах, «Галицька здоба» посідає четверту сходинку.

У першому колі змагань «пекарі» не відчули належного супротиву від «логістів», здолавши свого суперника з рахунком – 6:2. Дублями в складі «пекарів» відзначалися тоді: Данило Сивак і Богдан Стефанків. По голу забивали: Олег Партика та Святослав Гірний.

Також читайте:   Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» зустрінеться з «CoreValue»

У «GTL» дубль на рахунку Юрія Лавріна.

Щодо історії протистоянь, то загалом команди провели лише два матчі й у двох із них перемагали «червоно-жовті».

Різниця забитих та пропущених м’ячів: 14-5 на користь «Галицької здоби».

У минулому турі майбутні суперники зіграли по-різному:

«GTL» із боями поступилися найближчому сусіду по турнірній таблиці АК «Старяві» – 0:1, а ось підопічні Сергія Тригубця лише в другому таймі здолали ту ж «Старяву» – 5:1, тим самим перервавши серію із двох поразок поспіль.

Насамкінець додамо, що матч між «Галицькою здобою» і «GTL» розпочнеться о 20 годині 30 хвилин.