Садовий, поліція, поясність нормально правила карантину!!!

Правила

Вчора ваш автор дав паузу з темами коронавірусу й трохи відпочив від цього всього. Але, так завжди не буде, тема пандемії мене теж стосується, це світова біда і якось з цього треба виходити.

На даний момент «гарячою» темою залишається 6 квітня й більш жорсткіші заходи карантину. І нехай після цього посту ніхто мені з влади чи поліції не жаліється що я їх знову критикую. Ну, а що ще з ними робити?

Кабінет міністрів видає собі свою постанову, місто Лева собі своє приймає. Кого слухати?

Воробус не болван і також трохи вміє читати що пишуть на офіційних сайтах, що рекомендують. Так само я спілкуюся з багатьма людьми з інших регіонів і так далі.

До чого я веду? Вже пора визначитися і проінформувати людей що їм можна робити, а що ні?

Чи є серед ваших знайомих хворі на Коронавірус?


Подивитись результати голосування

Ось, для прикладу, наш мер Андрій Садовий. Він має свій канал у телеграмі, виступає, стурбований всією цією ситуацією. А він що думає, що я не стурбований і я не маю сім’ї, родини? Всі переживають.

Та візьми виступи зі зверненням і скажи що з 6 по 24 квітня не можна робити те і те. А то починається: носити маску треба у громадських місцях. Поясніть мені «темному» що таке громадське місце?

Де мені знайти інформацію по цьому питанню? Звісно, що на сайті міської Ради. Окрім засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС та її рішень більше нічого нема.

Правила

Про 6 квітня там нічого, але людей штрафами лякають. За них окрема мова.

Ок, риюся далі. Тут вже цікавіше. Читаю сайт уряду:

Уряд

Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Також читайте:   У парку "Піскові озера" почалися роботи по очищенню водойм

За вулицю, увага, ні слова.

Вчора вийшов на прогулянку, йде патруль, питаю їх що таке громадське місце. Щось там нямлили, типу громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення. Питаю вулиця – це громадське місце? Так. Та як?

Одним словом, вони нічого не знають. Але, штрафами лякають.

Ну, чому не можна зробити так як у Чехії? Там населенню сказали, що якщо вийдеш з хати без маски, то штраф. Просто й зрозуміло. А тут..

Також незрозумілою й є низка інших питань, таких як:

Людина – пенсіонер не може виходити на вулицю. Ок, а якщо вона живе сама то що тоді? А якщо вона працює? Зараз влада скаже, то їй допоможуть, прийдуть волонтери. Ага, зараз вже і відразу. Вчора вже слухав як людина розповідала, що у Пустомитівському районі не купиш хліба.

Як бути велосипедистам? Де написано за них? Їде людина, для прикладу, з Пасічної на Стрийську на роботу через парк Погулянка. То що, штрафувати її чи нехай об’їде через Сихів?

Додумалися навішати стрічки на дитячі майданчики. Тут плюсую. В Європі, коли є заборона відвідувати парки, то вхід також закривають стрічкою.

У нас таке можна зробити? Звісно що так, але ж ліньки. Йде людина у парк, є стрічка, розуміє що туди заходити заборонено.

Написав мені вчора один приятель, а як щодо кладовищ? Піти до свого родича можна на могилу? За це нічого не написано.

Як бути з цим?

Про це також питався поліцію й вона вже не рада була що я до них пристав.

Я нікого не хочу критикувати, але вже аж нервує те, що не можуть нормально все пояснити людям в інформаційному плані. За те, політиків крутять по телебаченню як часто. Мені зараз «так цікаво» скільки вони мають статків і де вони їздять.

Бережіть себе, краще сидіть вдома й разом переборемо цю заразу!!!

Фото з інтернету

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*