Знову пробите колесо. На цей раз завдяки стороннім втручанням?

Велосипед

Думав вже знову написати що-небудь про коронавірус, але у цій статті знову буде пост на тему велосипедів.

Четвер, 9 квітня, вийшов транспортним.

Отже, надворі сьогодні було прекрасно. Хороша, тепла погода, аж хочеться вийти погуляти. Стараюся не зловживати прогулянками в часи пандемії, але, тим не менше під вечір взяв велосипед і вирішив поїхати за продуктами.

Парки стараюся уникати, то ж довелося їхати по проїзній частині вулиці Личаківської. Наголос не просто роблю на проїзну частину, адже досі не можу збагнути чому зі мною трапилася така ситуація.

Нижче дізнаєтеся про що я.

Приїхав під магазин (район як повертати на Кривчиці), поставив «агрегат» під нього, ще думав чи його причепляти чи ні, адже на вулиці було дуже мало людей, таки поставив на замок і зайшов за необхідним.

Одразу ж хочу зазначити, що колеса були всі цілі. Навчений гірким досвідом, завжди на паркові знімаю ліхтарик з переднього і заднього колеса. Я вже тоді б міг побачити, що з колесом щось не так. Так само й тоді, коли їхав.

Пробита камера одразу ж дається взнаки.

Так ось, відчепив велосипед, хотів вже сідати, аж раптом зауважую, що з велосипедом щось не так. Придивляюся, а передня камера повністю спустила. Таке враження, що її хтось спеціально пробив.

Навкруги нікого, одиниці проходять у масках. Та й після мене у магазин заходив старший дядько. Невже йому збрело у голову проколоти мені колесо?

Та, менше з тим. Взяв велосипед у руки й попрямував додому. Смішно трохи йти зверху і не їхати. Але, мені не звикати. Випадки з пробиттям колеса вже бували.

Прийшов додому й вирішив глянути, а що ж таке з камерою? Де вона пробита й чим?

Зняв колесо й помітно, що проріз серйозний. Таке враження що хтось засунув туди шило. Від скла чи цвяху такого не буває.

Ось тобі й наслідки карантину. Людям нема чим зайнятися, то вони бавляться у дурачків. Нехай хтось піде з ровером у руках, а ми посміємося.

Це же не перші випадки зі мною: то фару вкрали, то шнурочок, то хотіли по голові дати. Я ще й зараз маю великі сумніви, що буду залишати велосипед без нагляду.

З цією економічною кризою від людей зараз можна очікувати всілякого.

А тепер Воробус має шукати відчинений магазин де є ремкомплект.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

  1. Roman T 09.04.2020 пише:

    Співчуваю тобі, друже.. Бажаю успіхів у знайденні запчпстастин і ремонті

  2. papa vorobusa 09.04.2020 пише:

    Лошара, то я тобі пробив

  3. The Notorious B.I.G. 11.04.2020 пише:

    Нєфіг! Сиди вдома невдаха 🙂 Ніхто тебе не пожаліє!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*