Оплата за проїзд в електротранспорті за допомогою терміналу

Квиток з терміналу

Знову вихідні. Коли ж вони нарешті завершаться й ми почнемо жити нормальним життям? Звичайно, що мова іде про карантин. Про мову згодом, а поки що ж поговоримо на тему транспорту.

Нещодавно нам у рубрику «Запитай у Воробуса» надійшов лист від людини, яка назвала себе Касиною. Далі цитую: «Привіт, Воробус. Де мені купити квиток на трамвай? У водія дорого, а у кіосках немає».

Звичайно, нашій читачці ми допоможемо.

Отже, особисто я оплачую за проїзд у трамваях (тролейбусах) за допомогою смс-кода. Для цього треба зайти у салон бажаного виду електротранспорту, у полі «кому» написати 488, а у полі «текст» додати код «snc3». Остання цифра – це номер маршруту.

Найголовніше у цьому всьому процесі – це мати гроші на мобільному рахунку.

Якщо ж нема змоги платити за допомогою телефоную, то зробити це можна у терміналах самообслуговування.

Як оціните перший рік президенства Володимира Зеленського?Подивитись результати голосування

Вони зараз є фактично на кожній зупинці.

Обираємо у меню послуги, електротранспорт і саме там є обрати тип квитка. Нічого складного немає і за мить до вас «виїде» квиток. Який він саме можна побачити на фото до цієї публікації.

Єдине що треба зробити потім, так це його потім передати на компостер або зробити це самому.

Буквально сьогодні був на зупинці електротранспорту. Саме там підійшов у кіоск із сигаретами, запитав чи є в наявності квитки, на що продавець відповіла що так.

Тому, не соромтеся питатися за них, адже там вони коштують шість гривень, а у водія сім. Копійка гривню береже, а в даному випадку гривню береже п’ять гривень.

Ледь не забув, платити у трамваях (тролейбусах) можна і за допомогою додатку «Приват 24». Проте, для цього треба мати смартфон, згадуваний додаток, гроші на картці.

У старших людей із цим можуть бути проблеми.

Тому, ідеальний варіант для вас, п. Касина, це купити «тікет» або ж у кіоску, або за допомогою терміналу.

Успіхів!Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*