Плюси та мінуси карантину

Як змінив нас карантин

Все йде до того, що вже незабаром ми забудемо за карантин і заразу під назвою коронавірус. Швидше б це все відбулося, тому що, реально, вся ця епопея з вірусом з Китаю всіх дістала.

Проте, є й позитивні сторони карантину. Мене та й більшість людей, у тому числі, карантин істотно змінив. В яку сторону позитивну чи негативну?

У сьогоднішньому пості про це й поговоримо.

Розпочнемо з негативу.

Отже, до мінусів карантину відніс би:

1. Лінь та набирання зайвої ваги.

Логічно, що це мало статися. Чудес не буває. Більшість людей сиділа вдома, вела малорухливий спосіб життя, багато їла, спала й в один прекрасний момент ці ж люди зрозуміли, що все дуже погано.

Особисто Воробус "поправився" на 7 кілограм. Де ви таке бачили? Доведеться у найближчий місяць-два думати що з цим робити. Сподіваюся походи в гори й футзальні баталії у цьому допоможуть.

Щодо ліні, то так, на роботу ходити не хочеться.

2. Втрата заробітків.

Щасливі ті люди, які в кризу не втратили роботу. Решта ж лише витрачали й мало заробляли. Тому, із грошима зараз у багатьох проблеми. Чув навіть, що деякі з них навіть брали гроші з відкладених на відпочинок.

3. Друзі.

Як не крути, а з багатьма ми не бачилися близько двох місяців, тому не дивуйтеся якщо за когось забули, відносини змінилися і так далі.

Тепер до позитиву:

1. Минуле.

За час карантину начитався і надивився історій про людей, що мені здається маю не 33, а повних 70!. Десь коронавірус змусив нас підвести жирну риску під тим, що робили до цього часу.

2. Замовлення в Інтернеті.

Реально люд почав більше робити покупок саме через глобальну мережу. До цього продажі були, але не у таких масштабах. Часи змінилися й саме карантин дозволив розвинути цей рух.

3. Читання книг.

Не знаю як там хто, а я почав читати друковані видання. Це стосується як газет, журналів, так і книг. Це однозначно позитивний момент.

4. Відеоконференції.

Люди навчилися спілкуватися у групових чатах. Для прикладу, через ту ж програму «ZOOM».

5. Почали більше шанувати природу.

Мені здається, боюся помилитися, що після коронавірусу і масових посиденьок вдома, цінність природи зросте.

6. Їзда на велосипедах.

А скільки людей пересіли на двохколісного, це треба було бачити. Особисто я за повних два місяці лише раз їхав на громадському транспорті.

Тому, не таким вже й поганим був цей карантин. Можливо й щось забув.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 16.05.2020 пише:

    З негативного. Потреба підшивати гумки на масках. Вони всі на мене завеликі! 🙁
    З позитивного. Навіть не знаю. У мене особливо нічого не змінилось під час карантину. Мабуть, це і є позитив 🙂

  2. Stakeholder 16.05.2020 пише:

    Мені здається стаття трохи не на часі, чи трохи не в тому настрої. Карантин ще не закінчився, і швидше за все він далеко не останній за цей рік.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*