Вбита велосипедна доріжка на Липинського

Велодоріжка

У наступній статті знову буду критикувати нашу міську владу, комунальні служби і все що з ними пов’язано.

Хто добре знає вашого автора, ті знають, що в теплу погоду я переміщаюся по місту на велосипеді. Це економить мої кошти, зміцнює здоров’я й дає змогу уникнути корків на дорогах.

Тому, особливу увагу приділяю стану велосипедних доріжок, яких мер міста Лева наробив вже, ой, як багато.

Їду якось по вулиці Липинського, де велосипедні доріжки були одними з кращих у нашому місті, й просто «офігів». Іншого слова я підібрати тоді не міг. По правій стороні від центру, напроти салону «FORD» комунальні служби робили ремонт, вирішили свої проблеми й загорнули все як-небудь.

Вони то собі пішли геть, а ви – велосипедисти вбивайтеся. Реально, тут важко переїхати вдень, а що буде ввечері? Цією дорогою їздять діти, жінки…

Зробив фото цього безладу й вирішив написати на Гарячу лінію міста. На неї можна або ж зателефонувати, або ж просто викласти пост у соціальній мережі фейсбук. Саме так я і зробив. Проте, з першого разу мій допис так і не опублікували, посилаючись на те, що я не вказав точної адреси.

Переробив пост і з другого разу запис таки з’явився у, згадуваній вище, спільноті.

Він одразу ж викликав шквал критики серед людей, переважно тих, які катаються на велосипедах.

Обіцяли розібратися з вирішенням цієї проблеми.

Так ось, не минуло й двох днів, як адміністратор «Гарячої лінії» відписав наступне:

«Як повідомили у ЛМКП "Львівсвітло", яким проводилася розкопка, за належних погодних умов буде заасфальтовано дану ділянку до 03.07.2020. Про результат повідомимо додатково».

Цирк на дроті, я на плоті. Інших слів у мене просто нема.

Сьогодні на календарі 5 травня, а зроблять до липня. Це два місяці.

Що це означає? Два місяці буде падати дощ чи просто думають, що за цей термін ми про цю проблему забудемо?

Якраз навпаки, це вже діло принципу. Спеціально приїду туди 4 липня й побачу як ЛМКП "Львівсвітло" заасфальтує 5 метрів велосипедної дороги.

Взагалі хочу відзначити, що велосипедна дорога на Липинського на цій стороні знаходиться у жахливому стані. Постійні ремонти її зіпсували, а той асфальт що відновили має горби, де-не-де ями. Як тут можна їздити?

А мер так і хвалиться, що у місті Лева так все чудово.

Шкода, що страждають через свавілля у першу чергу люди, які хочуть їздити на двохколісних. А це, як відомо, нормальна європейська практика.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*