Алея “5-й парк” у Львові + фото

Алея на Левандівці

Продовжуємо розповідати про райони нашого міста. І сьогодні моя увага буде зосереджена на парку, який не так давно з’явився на Левандівці.

Хоча, я навіть не знаю як назвати цю місцевість. Можливо навіть й алеєю. Знаходиться вона неподалік ТЦ «ВАМ».

Одразу ж хочу зазначити, автор цих рядків – не місцевий, лише інколи буваю в цих краях. Тому, можу написати щось не правильно. Сильно не лайте.

Де Ви будете відпочивати цього року?
Подивитись результати голосування

Якось гуляв по Левандівці й побачив, що місцеві мешканці кудись зникають у лісі. Думав що це просто стежка у ліс аби можна було влаштувати пікнік. Але, придивившись побачив, що це гарно прокладена доріжка.

Вирішив глянути що тут і як.

На вході біотуалет. В принципі – це нормально зараз для кожного парку. Давно пора, адже люд вже «обнаглів» вкрай. Ходять за покликом природи прямо у громадських місцях.

Туалет

Далі починається гарно прокладена дорога й лавочки. Їх тут безліч, отже потенційний відвідувач цих місць має можливість присісти аби перепочити.

Лавочки

Але, і це ще не все. Пройшовши ще кілька метрів, побачив гарно викладену доріжку з «відходів» зрізаних дерев. Колись ще писав за це, аби їх якось сховали щоб рагулі не витягували для розпалювання вогнища.

Дерева

Ще мить і зауважую ось такі хатинки на деревах. Плюсую творцям. Хто, як не ми можемо подбати за пташок, які хочуть їсти.

Шпаківня

Людей у цей день на алеї було безліч. Діти катаються на велосипедах, батьки сидять і спілкуються.

Так, алею ще треба довести до належного ладу, роботи тривають, але добре що у місті відкриваються такі місця.

Далі більше фото:

Алея

Реконструкція

В очікуванні відвідувачів

P.S. Чесно, не знаю як правильно називається ця місцина. Хтось пише, що це парк Білогорща, хтось, що алея «5 парк».Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Roman T 09.06.2020 пише:

    Круте місце 😉 Дякую, що показуєш цікаві куточки нашого міста 😉

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*