Похудай із Воробусом

Біг, як засіб для похудання

Для багатьох карантин став справжнім пеклом. Якщо правильне слово я підібрав.

Справа у тому, що, як і більшість людей, я набрав вагу. Набрав так серйозно, десь у межах 10-11 кілограмів. І це десь приблизно за місяць часу.

Чому так сталося? Причини одні й ті ж: сидячий стиль життя, відсутність спортивних змагань, походеньок у гори та й, зрештою, по місті.

Як і більшість старався сидіти вдома, робити все можливе аби не підхопити клятої «корови» (коронавірусу). І що я висидів? Яйце? Якби ж то, висидів жир, який набрав так серйозно.

Не пригадую за своє життя коли б я так поправлявся. А ще я багато їв. Якщо у звичайні будні стараюся харчуватися тричі на день, то у дні карантину їв разів 6, а то й 7.

Це ще добре, що не зловживав пивом. Могло бути ще гірше. Для прикладу, вчора бачив знайомого, то у нього живіт ніби вагітний. Ось тобі й наслідки пива.

Треба себе приводити до тями й буквально два тижні тому почав скидати вагу. Як правильно це робити?

Бігати зранку я в принципі не люблю, але довелося й зайнятися цим ділом. Аби не було скучно, кожного дня не бігаю. Роблю це через день. У так звані вікна більше катаюся на велосипеді. Важливо те, що катаюся не просто, а долаю виснажливі дистанції, часто їду під гору. Це потрібно для того аби ви добре пропотіли й потрохи скидали зайву вагу.

Також почав частіше ходити. Щоб організм нормально функціонував потрібно аби працювали всі м’язи тіла. Тому, якби це не було ліньки, але ходити треба.

Їжа. На неї також треба звернути увагу. Під час карантину у мене день порівнявся з сутінками, тому я постійно їв. Бувало інколи таке, що перед самим сном.

Зараз же все кардинально змінив. Стараюся їсти не часто, а тричі на день. Принаймні за дві години до сну вже не їсти. Плюс інколи робити розвантажувальні дні. Лягати спати треба голодним, а не ситим. Тоді й не треба буде спалювати великої кількості калорій.

Не знаю як вдасться у вас, а за два тижні мені вдалося скинути вже 5 кілограм і зупинятися на досягнутому не збираюся.

Вже з наступного тижня буду відновлювати спортивні тренування. Саме вони повинні також допомогти у моєму ділі.

Пробуйте і ви скидати зайву вагу. Нема чого ходити з животами.

Будьте здорові!!!

Check my blog


Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 13.06.2020 пише:

    Корисна справа. Бажаю успіхів!

  2. Roman T 13.06.2020 пише:

    Успіхів тобі, Воробусе 😉 Молодець!
    P.S. А їсти таки краще маленькими порціями і часто (тим ти допомагаєш своєму метаболізму спалювати зайве, який запустив фізичними навантаженнями)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*