Смітники на замок. Щось нове

Смітники на замок

Перший день літа, який ознаменувався теплою погодою і рясним дощем, розпочинаємо із теми про сміття.

Пригадуєте як ще декілька років тому у нашому місті з цим були проблеми. Через закриття сміттєзвалища у Грибовичах були проблеми із вивозом відходів. Із величезними труднощами ця проблема була вирішена.

Слава Богу вивозити відходи зараз куди й баки не стоять переповненими. Але, я ще тоді говорив і зараз багато про це пишу – смітників у Львові дійсно бракує.

Пригадую довелося побувати у Варшаві. Так ось, на вулицях цього міста смітник на смітнику. Не було такого що йдеш кілометр аби викинути в урну шкірку від банана чи просто целофан від цукерки.

У нас же із цим проблеми. Ок, Воробус не викине непотріб на дорогу (трохи себе похвалив), але ж не всі такі. Є й люди, яким на все начхати. Нема смітника, то нехай комунальні служби й розбираються.

Де Ви будете відпочивати цього року?
Подивитись результати голосування

Є й інша сторона медалі. На днях прогулювався по Сихові й побачив прикол. Якщо чесно на подібне не потрапляв ніколи.

Йду собі по вулиці, хотів викинути пляшечку з-під води, дивлюся смітники. Підійшов, а до нього зайти неможливо. Виявляється аби потрапити на територію, яка огороджена, потрібно знати код до замка, який там висить.

Колега пояснив, що, таким чином, місцеві мешканці відгородилися від інших аби ті не закидували їхні баки.

Все це добре, прекрасно, але скільки там того сміття щоб аж ставити кодовий замок і все загороджувати? Ви витратите більше грошей на це все облаштування, на замок і так далі. Цікаво як тут машина вивозить відходи.

Реформи, одним словом.

А тепер заліземо у мізки простої людини, яка, як і я, гуляє цими місцями. Має вона сміття й куди його викине? Або залишить біля «брами» або ж викине де-небудь.

Чесно, у мене нема слів. Ще скоро на повітря встановлять замок.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 02.06.2020 пише:

    Швидше за все це викликано тим що мешканці будинку сортують сміття і за порушення сортування там є якась відповідальність, а мешканцям сусідніх будинків і перехожим на все це наплювати. Взагалі це нормальна практика,що контейнери для мешканців будинків є недоступними для перехожих. В інших ситуаціях вони просто стоять десь у внутрішньому дворі тому немає потреби їх закривати решітками з замком. А на рахунок кількості смітників, то вони звичайно повинні бути в достатній кількості там де є туристичні маршрути, чи суспільні простори, але навряд чи є сенс ставити їх у такій кількості по всьому місту. Поки в нас буде багато людей, які не бачать проблеми в викиданні сміття іншим під ноги, то ніяка кількість смітників тут не допоможе.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*